fbpx
Wiadomości II liga Czas na Kłobuck, Blachownie, Olsztyn, Herby...

Czas na Kłobuck, Blachownie, Olsztyn, Herby…

-

Herby, Kłobuck, Wręczyca, Blachownia, Olsztyn, Poraj, Poczesna, Huta Stara B, Janów, Złoty Potok, Szczekociny to lista miejscowości, których mieszkańcy mają okazję za darmo obejrzeć najbliższy mecz Rakowa.Wszystko oczywiście w ramach akcji „Czerwono-niebieskie okolice” organizowanej wspólnie przez Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków oraz klub. Przed nami już trzecia odsłona tej inicjatywy. Dotychczas z bezpłatnych wejściówek mogli cieszyć się kibice z między innymi takich miejscowości jak Zawada, Rzerzęczyce, Pacierzów, Konary, Kłomnice, Widzów, Gidle (przy okazji meczu z Zagłębiem), a także fani z Mstowa, Rędzin, Kościelca, Skrzydlowa (mecz z Ruchem).
Do tej pory akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, ale wszystko wskazuje na to, że właśnie na mecz z Olimpią przypadnie prawdziwa jej kulminacja. Już dzisiaj wiadomo, że z samego Złotego Potoku i Janowa przyjedzie ponad 50 osobowa zorganizowana grupa, a zapisy wciąż trwają! Liczne wsparcie przybędzie również z Olsztyna i Huty Starej, nie próżnują kibice w Herbach. Coraz więcej fanów czerwono-niebiescy mają także w Blachowni, Kłobucku i Wręczycy, którzy także zapowiadają swoją obecność na meczu.
Kto się jeszcze nie zapisał może to zrobić przez kontakt z wyznaczonymi osobami lub indywidualnie zgłaszając się do odpowiednich osób ze Stowarzyszenia – szczegóły TUTAJ.

W niektórych miejscowościach organizowane są także wyjazdy na najbliższe spotkania już poza akcją. Taką możliwość mają sympatycy Rakowa z Zawad, Mstowa oraz Skrzydłowa – kontakt do organizatorów dostępny jest na forum fanów Rakowa pod tym linkiem.

Mecz z liderem tabeli – Olimpią Grudziądz już w niedzielę o godzinie 13:00 na stadionie przy ul. Limanowskiego 83. Zapraszamy!


Może Cię zainteresować:


Skomentuj :
×