Przyjeżdża lider

4105-Przyjezdza_lider

Przed zawodnikami Rakowa już tylko ostatnie spotkanie w lidze przed przerwą w rozgrywkach. Zanim jednak piłkarze i kibice zapadną w długi sen zimowy, w najbliższą niedzielę, na stadionie przy ulicy Limanowskiego będzie bardzo gorąco. Do Częstochowy przyjedzie lider tabeli – Olimpia Grudziądz.

Przed zawodnikami Rakowa już tylko ostatnie spotkanie w lidze przed przerwą w rozgrywkach. Zanim jednak piłkarze i kibice zapadną w długi sen zimowy, w najbliższą niedzielę, na stadionie przy ulicy Limanowskiego będzie bardzo gorąco. Do Częstochowy przyjedzie lider tabeli – Olimpia Grudziądz.Drużyna z Grudziądza przewodzi rozgrywkom od samego początku. Tylko wyższe zwycięstwo w pierwszej kolejce sprawiło, że przez chwilę na samym szczycie tabeli znajdowała się Jarota Jarocin. Od drugiej kolejki jej miejsce zajęła Olimpia i przez całą jesień nie pozwoliła sobie tego miejsca odebrać. Gracze z Grudziądza odnieśli w tej rundzie 9 zwycięstw, zanotowali 4 remisy oraz 3 porażki, w tym ostatnio bardzo bolesną z GKS Tychy na własnym stadionie 2-3 (mimo prowadzenia do przerwy 2-0). Wyjazdowy bilans naszego najbliższego przeciwnika to 4 wygrane, 2 remisy i tylko 1 porażka. Podopieczni trenera Marcina Kaczmarka zgromadzili dotychczas 31 punktów, są także najskuteczniejszą drużyną w lidze – strzelili 32 bramki (14 goli stracili). Najskuteczniejszym strzelcem ekipy z Grudziądza jest Piotr Ruszkul – zdobywca 7 goli.Pojedynek z Olimpią zostanie rozegrany w niedzielę 14 listopada o godzinie 13:00. Będzie to ostatnia okazja w tym roku by emocjonować się grą podopiecznych Jerzego Brzęczka, warto więc zarezerwować w niedzielę czas by na żywo śledzić poczynania naszego zespołu. Kolejna taka okazja będzie dopiero w marcu.

Zachęcamy do odwiedzin stadionu oraz kibicowania naszym zawodnikom, którzy wielokrotnie udowadniali w tym sezonie, że na ten doping zasługują.