II liga : Elana Toruń – Raków 0:1 (0:1)

4435-II_liga_Elana_Torun_Rakow_0_1_0_1

Ależ to był strzał! W 30. minucie Maciej Gajos wykonywał rzut wolny niedaleko linii bocznej boiska i gdy wszyscy spodziewali się dośrodkowania, uderzył w samo okienko bramki Elany! Piękny gol „Gajowego” dał naszym zawodnikom zwycięstwo w Toruniu. Zwycięstwo, dodajmy, w pełni zasłużone!Toruń, 12 marca 2011 – godz. 13:00

ELANA TORUŃ – RAKÓW 0:1 (0:1)

0:1 Gajos (30, z rzutu wolnego)

SĘDZIOWAŁ: Mariusz Korzeb (Warszawa). WIDZÓW: 800.

ELANA: Kryszak – Wróbel, Zaremski, Sobolewski, Młodzieniak – Więckowski (76. Nowasielski), Grube (72. Gul), Zamara (46. Kłos), Patora – Mania, Iheanacho (30. Sikora).

RAKÓW: Szramowiat – Mastalerz, Górecki, Hyra, P. Kowalczyk – Ogłaza – Nocuń (63. Witczyk), Kmieć (82. Lenartowski), Ceglarz (73. Ł. Kowalczyk), Gajos – Brondel (87. A. Świerk).