II liga : 0:3 Rakowa w Żaganiu

4492-II_liga_0_3_Rakowa_w_Zaganiu

Częstochowski Raków przegrał 0:3 w Żaganiu, choć na tak dotkliwy rezultat absolutnie nie zasłużył. Kto wie, jak potoczyłby się mecz, gdyby w 30 minucie rzut karny wykorzystał Piotr Mastalerz.Żagań, 26 marca 2011 – godz. 14:30

CZARNI ŻAGAŃ – RAKÓW 3:0 (0:0)

1:0 Dorobek (48)

2:0 Kononowicz (83)

3:0 Burski (90)

SĘDZIOWAŁ: Dawid Martyniak (Kalisz). ŻÓŁTE KARTKI: Dorobek – Kmieć, Lenartowski. WIDZÓW: 300.

CZARNI: Abramowicz – Filipe (62 Kononowicz), Smarduch, Sudoł, Galuś – Gancarczyk (90 Kostek), Tracz, Flejterski, Dorobek, Wróbel – Burski.

RAKÓW: Szramowiat – Mastalerz, Hyra, Pluta, P. Kowalczyk – Ogłaza (79 A. Świerk) – Nocuń (68 Czerwiński), Kmieć (68 Ł. Kowalczyk), Lenartowski, Gajos – Ceglarz (86 Górecki).