fbpx
środa, 3 marca 2021
14.1 C
Częstochowa

RKS Raków Częstochowa SA zaprezentował drużynę!

- REKLAMA -
- Reklama -

Co mieli do powiedzenia zawodnicy RKS Raków po prezentacji? Zobaczcie u nas w materiale TV. RKS Raków Częstochowa SA w niezwykle efektowny sposób zaprezentował drużynę na nadchodzące rozgrywki w II lidze.Pierwsza w 90 – letniej historii Rakowa, prezentacja drużyny przeszła już do… historii! W wypełnionym po brzegi amfiteatrze, nikt nie miał wątpliwości, że dla klubu z Limanowskiego nadeszły lepsze czasy. Niedzielny wieczór, z pewnością pozostanie na długo w naszej pamięci.

Częstochowianie, którzy niedzielne popołudnie i wieczór postanowili spędzić na Promenadzie im. Czesława Niemena, na pewno nie żałowali swojej decyzji. W wypełnionym do ostatniego miejsca amfiteatrze, wręcz kipiało od pozytywnych emocji, a organizatorzy imprezy spisali się na medal. Podobnie jak kibice Rakowa, którzy gorącym dopingiem porywali tłum do wspólnych śpiewów. – Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że mogliśmy się tutaj spotkać. To przełomowy moment w historii naszego klubu, który w tym roku obchodzi jubileusz 90 – lecia istnienia – cieszył się prezes klubu z Limanowskiego Krzysztof Kołaczyk.

Emocje sięgnęły zenitu, w momencie pojawienia się na scenie, głównych aktorów niedzielnej imprezy – piłkarzy Rakowa, na czele z trenerem Jerzym Brzęczkiem. Szkoleniowiec częstochowskiego klubu, podziękował zawodnikom za wytrwałość i zdradził plany na przyszłość. – Przychodząc do Rakowa mówiłem, że mnie nie interesuje gra w drugiej lidze. Moje ambicje sięgają wyżej. Wszystkim nam również zależy, żeby Raków był klubem budowanym na zdrowych i profesjonalnych zasadach. Wierzę, że wspólnie uda nam się zrealizować ten cel – przyznał Brzęczek.

Swoje „pięć minut” mieli także piłkarze. Głos zabrał Mateusz Kyzioł – przedstawiciel pozyskanych przez Raków latem zawodników oraz kapitan Paweł Kowalczyk. – Nasza filozofia się nie zmienia. W każdym meczu będziemy grać o trzy punkty i nikomu łatwo skóry nie sprzedamy – zapowiadał Kowalczyk. – Zaczynamy już w środę meczem pucharowym z Limanovią Limanowa. Zapraszam także wszystkich na pierwszy mecz ligowy, który rozegramy w sobotę na naszym stadionie z Bytovią Bytów – dodał kapitan Rakowa.

Chwilę później zespół Rakowa utonął w „morzu” konfetti. Na zakończenie niedzielnej prezentacji, wszyscy mogli podziwiać, robiący niesamowite wrażenie pokaz sztucznych ogni, przygotowany przez Goldregen.

– Zobacz zdjęcia z prezentacji Rakowa !

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

„Stać mnie na jeszcze więcej” – rozmowa z Hubertem Sadowskim

Skra Częstochowa :Dwóch z pięciu naszych nowych zawodników dostało od trenera Marka Gołębiewskiego spory kredyt zaufania i rozpoczęło pierwszy...
- Reklama -
- REKLAMA -