Raków wygrał z Bytovią Bytów

4897-Rakow_wygral_z_Bytovia_Bytow

W rozegranej w sobotę 1 kolejce o mistrzostwo II ligi grupy zachodniej Raków Częstochowa wygrał u siebie z beniaminkiem Bytovią Bytów 2:0 (1:0)

W rozegranej w sobotę 1 kolejce o mistrzostwo II ligi grupy zachodniej Raków Częstochowa wygrał u siebie z beniaminkiem Bytovią Bytów 2:0 (1:0)Częstochowianie już od 6 minuty spotkania prowadzili 1:0 po bramce Łukasza Kmiecia. Dopiero w drugiej połowie gospodarze podwyższyli wynik spotkania na 2:0. Rzut karny (po faulu na Kyziole) zamienił na gola Arkadiusz Hyra. Goście w ostatniej minucie spotkania mogli zdobyć swoją pierwszą bramkę w rozgrywkach II ligi, jednak rzuty karnego nie wykorzystał Wojciech Pięta.

23.07.2011 – Częstochowa RKS Raków Częstochowa SA – MKS Bytovia Bytów 2:0 (1:0) 1:0 – 6′ Łukasz Kmieć 2:0 – 70′ Arkadiusz Hyra (karny)

RKS Raków Częstochowa SA Kos – Mastalerz, Pluta, Hyra, P.Kowalczyk (k) (66′ Łysek), Witczyk (46′ M.Czerwiński), Kmieć (84′ Ł.Kowalczyk), Orzechowski, Gajos, R.Czerwiński (67′ Ogłaza), Kyzioł