logo

Aktualności - III liga

Skra Częstochowa awansowała do II ligi !

20 cze 2018 o 23:46

Częstochowska Skra wygrała w sobotę z BKS-em Stal Bielsko-Biała i przy jednoczesnym remisie Ślęzy Wrocław z KS-em Polkowice awansowała do II ligi. Częstochowianie zakończyli rozgrywki z dwupunktową przewagą nad Ślęzą. Skrze gratulujemy awansu na szczebel centralny!

III liga: Skra samodzielnym liderem, a do końca tylko 3 kolejki!

31 maj 2018 o 20:14

Po środowym zwycięstwie ze Stilonem Gorzów Wielkopolski i czwartkowej porażce KS Polkowice, częstochowskie Skrzaki z jednopunktową przewagą na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu 2017/2018 w III lidze zostali samodzielnym liderem w swojej grupie.

Hat-trick Rumina, ale tylko remis Skry w Dzierżonowie

7 kwi 2018 o 20:19

W rozegranym sobotnim meczu III ligi grupy III częstochowska Skra zremisowała z Lechią Dzierżoniów 3:3. Skrzaki przegrywając już 2:0, doprowadzili do wyrównania, a później do prowadzenia 2:3, by w 88 minucie stracić bramkę na wagę zwycięstwa. Hat-trickiem popisał się Daniel Rumin, strzelając gole w 70, 74 i 84 minucie

Mecz Skry z Rekordem Bielsko-Biała odwołany.

17 mar 2018 o 01:27

Mecz 19 kolejki trzeciej grupy III ligi pomiędzy Skrą Częstochowa a Rekordem Bielsko-Biała został przełożony. Mecz miał zostać rozegrany w sobotę o godz. 15, ale piątkowe opady śniegu i prognozy sprawiły, że spotkanie zostało odwołane.

Porażka Skry na rozpoczęcie rundy wiosennej

10 mar 2018 o 17:35

Częstochowska Skra przegrała w Legnicy z rezerwami Miedzi 3:1. Jest to druga porażka Skrzaków w tym sezonie ale na pewno do jutra ich pozycja w tabeli się nie zmieni.

III liga wznawia rozgrywki! Skra udaje się do Legnicy

9 mar 2018 o 02:59

Tylko 6 z zaplanowanych meczów 18 kolejki, która oficjalnie rozpocznie rundę wiosenną w III lidze dojdzie do skutku. 3 mecze zostały przełożone na późniejsze terminy. Częstochowska Skra jako lider grupy III rozegra w sobotę mecz z rezerwami Miedzi Legnica.

Zwycięski sparing Skry na własnym stadionie

10 lut 2018 o 13:41

W pierwszym sparingowym meczu na własnym stadionie Skra Częstochowa pokonała III-ligową Sołę Oświęcim 5:0

Skrzaki lepsze od Rozwoju Katowice

3 lut 2018 o 22:37

W sobotę 3 lutego częstochowska Skra zmierzyła się w meczu sparingowym z II-ligowym Rozwojem Katowice. Trenerzy umówili się, że zespoły rozegrają trzy tercje po 35 minut.

Skra zremisowała w sparingu z rezerwami Legii Warszawa

28 sty 2018 o 23:35

Przygotowująca się do wznowienia rozgrywek w III lidze Skra Częstochowa w trzecim swoim meczu sparingowym zremisowała w Ząbkach z drugim zespołem warszawskiej Legii. Gola dla skrzaków zdobył w 52 minucie Piotr Nocoń.