Młodzi adepci futbolu grali w Hali „Polonia”. Najlepsza była Sandecja Nowy Sącz!

5393-Mlodzi_adepci_futbolu_grali_w_Hali_Polonia_Najlepsza_byla_Sandecja_Nowy_Sacz

UKS Olimpijczyk Cz-wa był organizatorem XIII Ogólnopolskiego Turnieju (tym razem w kategorii Orlików) o Puchar Prezydenta Częstochowy.

UKS Olimpijczyk Cz-wa był organizatorem XIII Ogólnopolskiego Turnieju (tym razem w kategorii Orlików) o Puchar Prezydenta Częstochowy.W meczu finałowym Sandecja Nowy Sącz wygrała z Legią Warszawa 2:0. Trzecie miejsce zdobyła Polonia Środa Śląska, która wygrała z Arką I Gdynia 4:3. Z drużyn naszego regionu 9 miejsce zajęli młodzi piłkarze LKS Kamienica Polska. 13-ty był Raków , 17-ty APN, 18-ta Skra, a 19-ty Ajaks Częstochowa.

A po meczach eliminacyjnych tak wyglądały wyniki meczów decydujące o kolejności w Turnieju :

o miejs.19 Ajax – Legion 2:2 karne 3:1o miejs.17 Skra – APN 0:5o miejs.15 Gwardia – Jagiellonia 2:2 karne 3:1o miejs.13 Unia – Raków 2:2 karne 1:3o miejs.11 Korona II – Arka II 0:3o miejs.9 Kamienica – Rekord 2:1o miejs.7 Korona I – Varsovia 3:0o miejs.5 Warta – Parasol 2:2 karne 1:2o miejs.3 Arka I – Polonia 3:4FINAŁ: Legia – Sandecja 0:2

Końcowa klasyfikacja turnieju:1. Sandecja Nowy Sącz2. Legia Warszawa3. Polonia Środa Śląska4. Arka I Gdynia5. Warta Poznań6. Parasol Wrocław7. Korona I Kielce8. Varsovia Warszawa9. LKS Kamienica Polska10. Rekord Bielsko – Biała11. Arka II Gdynia12. Korona II Kielce13. Raków Częstochowa14. Unia Warszawa15. Gwardia Warszawa16. Jagiellonia Białystok17. APN Częstochowa18. Skra Częstochowa19. Ajax Częstochowa20. Legion Radom

Nagrody indywidualne:

Najlepszy zawodnik turnieju: Jakub Wąsowicz (Sandecja)Najlepszy strzelec turnieju: Kacper Antkowiak (Arka II)Najlepszy trener turnieju: Marek Zagórski (Sandecja)Najlepszy bramkarz turnieju: Adam Kaniewski (Legia)