fbpx
sobota, 26 września 2020
14.1 C
Częstochowa

W finale : Raków I Cz-wa – Orlik Blachownia 3:0

- REKLAMA -
- Reklama -

W Hali Sportowej w Olsztynie odbył się I Halowy Turniej Piłki Nożnej Orlików Raków Dream Cup 2012, w którym rywalizowali młodzi adepci futbolu z rocznika 2001/2002.Komplet turniejowych wyników :

Podział na grupy:

Grupa A:

1. Raków I Częstochowa

2. Pogoń Kłomnice

3. Skra Częstochowa

4. Sokół Olsztyn

5. Akademia Sportowa Lubliniec

6. Znicz Kłobuck

Grupa B:

1. Raków II Częstochowa

2. APN Częstochowa

3. Orlik Blachownia

4. Pogoń Kamyk

5. Ajaks Częstochowa

6. Grom Cykarzew

Mecze eliminacyjne:

RAKÓW I CZ-WA – GMINA KŁOMNICE 3:0

RAKÓW II CZ-WA- APN CZ-WA 1:3

SKRA CZ-WA – SOKÓŁ OLSZTYN 0:0

ORLIK BLACHOWNIA – POGOŃ KAMYK 3:0

AKADEMIA LUBLINIEC – ZNICZ KŁOBUCK 2:0

AJAKS CZ-WA – GROM CYKARZEW 2:1

RAKÓW I CZ-WA- SOKÓŁ OLSZTYN 2:1

RAKÓW II CZ-WA – POGOŃ KAMYK 3:1

GMINA KŁOMNICE – AKADEMIA LUBLINIEC 1:2

APN CZ-WA – AJAKS CZ-WA 3:2

SKRA CZ-WA – ZNICZ KŁOBUCK 3:2

ORLIK BLACHOWNIA – GROM CYKARZEW 3:1

RAKÓW I CZ-WA – AKADEMIA LUBLINIEC 3:1

RAKÓW II CZ-WA – AJAKS CZ-WA 0:1

GMINA KŁOMNICE – SKRA CZ-WA 1:1

APN CZ-WA – ORLIK BLACHOWNIA 1:1

SOKÓŁ OLSZTYN – ZNICZ KŁOBUCK 2:3

POGOŃ KAMYK – GROM CYKARZEW 1:1

RAKÓW I CZ-WA – SKRA CZ-WA 1:1

RAKÓW II CZ-WA – ORLIK BLACHOWNIA 0:6

GMINA KŁOMNICE – ZNICZ KŁOBUCK 5:0

APN CZ-WA – GROM CYKARZEW 1:2

SOKÓŁ OLSZTYN – AKADEMIA LUBLINIEC 1:3

POGOŃ KAMYK – AJAKS CZ-WA 1:0

RAKÓW I CZ-WA – ZNICZ KŁOBUCK 4:0

RAKÓW II CZ-WA – GROM CYKARZEW 0:2

GMINA KŁOMNICE – SOKÓŁ OLSZTYN 3:3

APN CZ-WA – POGOŃ KAMYK 2:2

SKRA CZ-WA – AKADEMIA LUBLINIEC 0:2

ORLIK BLACHOWNIA – AJAKS CZ-WA 3:2

Tabela grupa A

1.Raków I Częstochowa 13 pkt 13-3

2.Akademia Lubliniec 12 pkt 10-5

3.Skra Częstochowa 6pkt 5-6

4.Gmina Kłomnice 5pkt 5-9

5.Znicz Kłobuck 3 pkt 5-16

6.Sokół Olsztyn 2pkt 7-11

Tabela grupa B

1.Orlik Blachownia 13pkt 16-4

2.APN Częstochowa 8pkt 10-8

3.Grom Cykarzew 7pkt 7-7

4.Ajaks Częstochowa 6pkt 7-8

5.Pogoń Kamyk 5pkt 5-9

6.Raków II Częstochowa 3pkt 4-13

I półfinał: RAKOW I CZ-WA – APN CZ-WA 2:0

II półfinał: ORLIK BLACHOWNIA – AKADEMIA LUBLINIEC 3:1

Mecz o miejsce 11: SOKÓŁ OLSZTYN – RAKÓW II CZ-WA 2:1

Mecz o miejsce 9: ZNICZ KŁOBUCK – POGOŃ KAMYK 0:2

Mecz o miejsce 7: GMINA KŁOMNICE – AJAKS CZ-WA 1:3

Mecz o miejsce 5: SKRA CZ-WA – GROM CYKARZEW 0:0 Karne: 2:3

Mecz o miejsce 3: APN CZ-WA – AKADEMA LUBLINIEC 1:2

Finał turnieju: RAKÓW I CZ-WA – ORLIK BLACHOWNIA 3:0

Klasyfikacja końcowa:

1.Raków I Częstochowa

2.UKS Orlik Blachownia

3.Akademia Sportowa Lubliniec

4.APN Częstochowa

5.Grom Cykarzew

6.Skra Częstochowa

7.Ajaks Częstochowa

8.GLKS Gmina Kłomnice

9.Pogoń Kamyk

10.Znicz Kłobuck

11.Sokół Olsztyn

12.Raków II Częstochowa

Wyróżnienia indywidualne:

Król Strzelców: Dominik Grzyb (UKS Orlik Blachownia) – 10 bramek

Najlepszy Bramkarz Turnieju: Wojciech Kuczera (Raków Częstochowa)

Najlepszy Zawodnik Turnieju: Adam Janik (UKS Orlik Blachownia)

Drużyny wystąpiły w następujących składach:

1.Raków I Częstochowa: Wojciech Kuczera, Piotr Kiński, Jakub Wrotniak, Dominik Witczyk, Konrad Matusz, Jakub Dobrzyński, Kacper Tomala, Kewin Ciepły, Bartosz KIełkowicz, Wojciech Kwiecień, Łukasz Pura. Trener: Artur Minkina

2.UKS Orlik Blachownia: Eryk Dziwiński, Michał Drogosz, Dominik Grzyb, Adam Janik, Kacper Pawlak, Paweł Lankamer, Piotr Cierpiak, Kacper Kowalik, Sebastian Horodyski, Maciej Janas, Trener: Tomasz Sobczak

3.Akademia Sportowa Lubliniec: Arek Janicki, Błażej Strzoda, Adam Dawidziak, Jan Cieniawski, Kuba Kożuch, Przemek Bator, Szymon PIosek, Bartosz Zymęła, Szymon Kozak, Trener: Michał Hruzik

4.APN Częstochowa: Mateusz Margas, Julian Molis, Daniel Małek, Kacper Gzieło, Paweł Juchnik, Maksymilian Wrześniewski, Kuba Mrożek, Marcin Sużalec, Trener: Łukasz Tomczyk

5.Grom Cykarzew: Oskar Bińczyk, Wojtek Maziarka, Radek Gołębiowski, Oskar Włodarczyk, Adrian Olszewski, Marcel Flis, Dawid Mordal, Łukasz Kubica, Trenerzy: Marek Łapeta, Mateusz Kulig

6.Skra Częstochowa: Szymon Całus, Dominik Gawęda, Marcel Zgrzebny, Bartosz Juszczyk, Wiktor Norbeciak, Igor Surmiak, Dawid Bator, Norbert Mendrela, Patryk Bański, Sebastian Gerega, Przemysław Wojtania, Olaf Uziębło, Trener: Arkadiusz Szymanek

7.Ajaks Częstochowa: Dominik Teodorowski, Michał Nowak, Mateusz Misztal, Michał Rak, Szymon Nocoń, Jakub Wojtasiński, Mateusz Narolski, Igor Buzdygan, Mikołaj Czubat, Wojciech Brzdękiewicz, Kacper Sankowski , Trenerzy: Krzysztof Wons, Mateusz Dziewoński

8.GLKS Gmina Kłomnice: Dawid Sztekler, Michał Wilk, Jakub Klimas, Oliwer Wrona, Wojciech Górecki, Bartosz Musiał , Patryk Zawodniak, Dawid Bobrowski, Michał Górecki, Mikołaj Kołaczkowski, Wiktor Bednarek, Kacper Kostrzewski, Konrad Stajszczak, Martin Leśniewski, Trener: Sylwester Rorat

9.Pogoń Kamyk: Norbert Galle, Dominik Zawada, Dawid Małota, Kamil Długosz, Tomasz Smykalski, Piotr Marchwiński, Eryk Napieraj, Krystian Przybylski, Filip Dobosik, Oskar Stępień, Bartosz Smolarek, Trener: Paweł Ściebura

10.Znicz Kłobuck: Paweł Borczyk , Piotr Borczyk, Oskar Krzyżak, Michał Błaszczykowski, Bartłomiej Niedzwiecki, Szymon Pietrzak, Trener: Piotr Michalski

11.Sokół Olsztyn: Adam Tomalski, Oskar Zatoń, Filip Migdał, Jakub Łaskowski, Oliwer Gąbła-Robakowski, Piotr Wierusz, Aleksander Janiak, Michał Szymonik, Bartosz Turek, Dawid Gawron, Trener: Paweł Łaskowski

12.Raków II Częstochowa: Jakub Mądrzyk, Jakub Jędryszczak, Jakub Wróbel , Mikołaj Kulisiewicz, Oskar Wilk, Bartosz Suchan, Jan Szwaja, Michał Suliga, Daniel Suchara, Jakub Kubicki, Nikodem Kupczyk, Trener: Artur Minkina

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Kup koszulkę na sezon 2020/2021

Kup koszulkę na sezon 2020/2021Wejdź na sklep.rakow.com i już dziś kup swój trykot meczowy!Źródło: YouTube / RKS Raków Częstochowa

Ruszyła sprzedaż koszulek meczowych

Raków Częstochowa :Informujemy, że w piątek ruszyła sprzedaż koszulek meczowych Rakowa na sezon 2020/2021. ...

Z Górnikiem w sobotę. Poznaliśmy terminarz 7. kolejki PKO Ekstraklasy

Raków Częstochowa :Departament Logistyki Rozgrywek przedstawił szczegółowy terminarz 7. kolejki PKO Ekstraklasy, w której Czerwono-Niebiescy zmierzą się z Górnikiem Zabrze. ...

Giannis Papanikolaou: Przełamać złą passę

Raków Częstochowa :- Jeśli trener zdecyduje się wpuścić mnie na boisko w Krakowie, to dam z siebie wszystko co najlepsze, aby pomóc drużynie -...

Czerwono-niebieski raport przedmeczowy | #CRARCZ

Raków Częstochowa :W najbliższą sobotę o godzinie 15:00 piłkarze Rakowa Częstochowa zmierzą się na Stadionie im. Józefa Piłsudskiego w Krakowie ze zdobywcą Totolotek Pucharu Polski...

Mateusz Pasiuk dołącza do naszej drużyny

Skra Częstochowa :Jeszcze kilka dni temu biegał po boiskach A klasy, a w sobotę (26.09) będzie miał szansę zadebiutować w drugiej lidze. Historia 19-letniego...

Uwaga Na: Marcos Alvarez

Raków Częstochowa :W meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy Raków Częstochowa rozegra wyjazdowe spotkanie przeciwko Cracovii. Przyglądamy się bliżej Marcosowi Alvarezowi, który zasilił zespół Pasów...
- Reklama -
- REKLAMA -