fbpx
Wiadomości Regionalne RAKI CUP 2012 za nami

[FOTO] RAKI CUP 2012 za nami

-

W niedzielę 5 lutego w Hali Sportowej w Olsztynie odbył się I Halowy Turniej Żaków Raki Cup 2012. Na parkiecie rywalizowali młodzi adepci futbolu z rocznika 2003 i młodsi. Organizatorem imprezy był klub RKS Raków Częstochowa oraz APN Częstochowa
– Zobacz kilka zdjęć z turnieju autorstwa Krzysztofa Bolkowskiego

Grupa A

Raków I Częstochowa – Ajaks Częstochowa 0:0
Orzeł Kiedrzyn – APN II Częstochowa 0:0
Raków I Częstochowa – Znicz Kłobuck 4:0
Orzeł Kiedrzyn – Ajaks Częstochowa 0:3
Znicz Kłobuck – APN II Częstochowa 0:0
Raków I Częstochowa – Orzeł Kiedrzyn 2:1
Znicz Kłobuck – Ajaks Częstochowa 0:7
Raków I Częstochowa – APN II Częstochowa 2:0
Orzeł Kiedrzyn – Znicz Kłobuck 0:0
APN II Częstochowa – Ajaks Częstochowa 0:4

Tabela grupy A

1. Ajaks Częstochowa – 10pkt. – 14:0
2. Raków I Częstochowa – 10pkt. – 8:1
3. Orzeł Kiedrzyn – 2pkt. – 1:5
4. APN II Częstochowa – 2pkt. – 0:6
5. Znicz Kłobuck – 2pkt. – 0:10

Grupa B

ESBANK RAP Radomsko – Raków II Częstochowa 2:0
APN I Częstochowa – Gmina Konopiska 3:0
ESBANK Rap Radomsko – Widok Skierniewice 0:0
APN I Częstochowa – Raków II Częstochowa 3:0
Widok Skierniewice – Gmina Konopiska 4:0
ESBANK RAP Radomsko – APN I Częstochowa 1:1
Widok Skierniewice – Raków II Częstochowa 5:0
ESBANK RAP Radomsko – Gmina Konopiska 2:0
APN I Częstochowa – Widok Skierniewice 1:1
Gmina Konopiska – Raków II Częstochowa 0:0

Tabela grupy B

1. Widok Skierniewice – 8pkt. – 10:1
2. APN I Częstochowa – 8pkt. – 8:2
3. ESBANK RAP Radomsko – 8pkt. – 5:1
4. Gmina Konopiska – 1pkt. – 0:9
5. Raków II Częstochowa – 1pkt. – 0:10

Mecz o 9 miejsce: Raków II Częstochowa – Znicz Kłobuck 2:1
Mecz o 7 miejsce: APN II Częstochowa – Gmina Konopiska 0:0, karne 2:0

Półfinały :
Ajaks Częstochowa – APN I Częstochowa 2:2, karne 3:2
Raków Częstochowa – Widok Skierniewice 1:1, karne 2:0

Mecz o 5 miejsce: ESBANK RAP Radomsko – Orzeł Kiedrzyn 5:0
Mecz o 3 miejsce: APN I Częstochowa – Widok Skierniewice 1:3

Finał: Raków I Częstochowa – Ajaks Częstochowa 2:1

Klasyfikacja końcowa :
1. Raków I Częstochowa
2. Ajaks Częstochowa
3. Widok Skierniewice
4. APN I Częstochowa
5. ESBANK RAP Radomsko
6. Orzeł Kiedrzyn
7. APN II Częstochowa
8. Gmina Konopiska
9. Raków II Częstochowa
10. Znicz Kłobuck

Wyróżnienia indywidualne:
Król strzelców: Olivier Sukiennicki (Ajaks Częstochowa) – 10 bramek
Najlepszy zawodnik turnieju: Aleksander Dębowski (Widok Skierniewice)
Najlepszy bramkarz: Nikodem Kupczyk (Raków Częstochowa)

– Zobacz kilka zdjęć z turnieju autorstwa Krzysztofa Bolkowskiego

Drużyny wystąpiły w następujących składach:

Raków I Częstochowa
Nikodem Kupczyk, Kuba Gosek, Oskar Wilk, Oskar Rubik, Kamil Warys, Norbert Krajz, Kacper Małolepszy, Czarek Kobyłkiewicz, Oliwier Ciepły.
Trener: Krzysztof Kościański.

Ajaks Częstochowa
Kacper Trelowski, Mateusz Musiałowski, Olivier Sukiennicki, Adrian Pawłowski, Bartosz Brodziak, Sebastian Ryc, Maciej Krysiak, Wiktor Piaskowski.
Trener: Aleksander Brdąkała.

Widok Skierniewice
Michał Piotrowski, Eryk Zieliński, Mateusz Rosa, Maksym Rosiński, Mateusz Osadowski, Aleksander Dębowski, Wojciech Wojciechowski, Jakub Rutkowski.
Trener: Artur Osadowski

APN I Częstochowa
Mateusz Siejka, Ludwik Knapiński, Bartosz Kyźnicki, Karol Leszczyński, Kuba Załucki, Antoni Kołodziejczyk, Julian Jędrysiak, Wiktor Buczkowski.
Trener: Grzegorz Masłoń

ESBANK RAP Radomsko
Mateusz Barański, Tomasz Witkowski, Przemysław Nowicki, Jakub Zieliński, Jakub Strzelczyk, Eryk Piotrowski, Mateusz Kempski, Hubert Kuścioł.
Trener: Marek Kozak

Orzeł Kiedrzyn
Nikola Młynek, Oliwia Młynek, Filip Goły, Adrian Mulendzki, Emanuel Ogrodniczek, Mateusz Cichuta, Mikołaj Nowak, Filip Jadczyk, Kacper Kasztelan, Piotr Bryniak.
Trener: Dawid Wytrzymały

APN II Częstochowa
Kamil Dembczyk, Szymon Andrzejewski, Michał Baryła, Jakub Sporyszkiewicz, Kamil Dorożański, Wiktor Buczkowski, Kacper Kościański, Antoni Jaworski, Michał Grabara, Dawid Skrzydeł, Maciej Kawa, Dawid Skrzydeł.
Trener: Grzegorz Masłoń

Gmina Konopiska
Dominik Kot, Mateusz Żurawski, Fabian Ziółkowski, Mateusz Ludwikowski, Mikołaj Kołaczyk, Maciej Kowalik, Bartek Błoch, Dawid Cichoń, Miłosz Kościelny, Hubert Żurek, Kacper Garnczarek, Kacper Garnczarek, Dawid Garnczarek, Bartek Sitowski, Paweł Kamiński, Kacper Słowiński, Karol Małek, Kamil Kaźmierczak
Trenerzy: Arkadiusz Szymanek, Konrad Cisowski

Raków II Częstochowa
Błażej Zębik, Dawid Wencel, Kuba Matyja, Mateusz Wójcik, Ernest Przekusa, Filip Matyja, Krzysiu Pełka, Adrian Piasecki, Adrian Krawczyk, Łukasz Machera.
Trener: Krzysztof Kościański.

Znicz Kłobuck
Szymon Pietrzak, Dominik Jaszczyk, Hubert Kuźmik, Bartosz Paciepnik, Jan Macherzyński, Adrian Paszkiewicz
Trener: Rafał Staśkiewicz

– Zobacz kilka zdjęć z turnieju autorstwa Krzysztofa Bolkowskiego


Może Cię zainteresować:


Skomentuj :
×