fbpx
środa, 23 września 2020
14.1 C
Częstochowa

Puchar za wygranie Turnieju pojechał aż do Środy Śląskiej

- REKLAMA -
- Reklama -

W niedzielę w Hali Sportowej w Olsztynie odbył I Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Orlików 2001r. i młodsi o Puchar Rady Nadzorczej RKS Raków S.A.
Organizatorem zmagań młodych adeptów futbolu był klub RKS Raków Częstochowa.

Oto komplet turniejowych wyników :

Wyniki grup eliminacyjnych:

GRUPA A

1. OMEGA Kleszczów

2. SOKÓŁ Olsztyn

3. ZAGŁĘBIE Sosnowiec

4. RKS RAKÓW Częstochowa

5. MUKP Dąbrowa Górnicza

6. WARTA Zawiercie

Wyniki Gr. A

OMEGA KLESZCZÓW – SOKÓŁ OLSZTYN 1:3

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – RAKÓW CZ-WA 2:1

MUKP DĄBROWA G. – WARTA Zawiercie 3:0

OMEGA KLESZCZÓW – RAKÓW CZ-WA 0:1

SOKÓŁ OLSZTYN – MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 1:1

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC– WARTA Zawiercie 6:0

OMEGA KLESZCZÓW – MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 0:3

SOKÓŁ OLSZTYN – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 1:3

RAKÓW CZ-WA – WARTA Zawiercie 3:0

OMEGA KLESZCZÓW – ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 0:3

SOKÓŁ OLSZTYN – WARTA Zawiercie 1:0

RAKÓW CZ-WA – MUKP DĄBROWA GÓRNICZA 4:1

OMEGA KLESZCZÓW – WARTA Zawiercie 0:0

SOKÓŁ OLSZTYN – RAKÓW CZ-WA 0:3

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC – MUKP DĄBROWA G. 2:0

Tabela gr. A

1. Zagłębie Sosnowiec 15 pkt 16:2

2. Raków Częstochowa 12 pkt 12:3

3. MUKP Dąbrowa Górnicza 7 pkt 8:7

4. Sokół Olsztyn 7 pkt 6:8

5. Omega Kleszczów 1 pkt 1:10

6. Warta Zawiercie 0 pkt 0:13

GRUPA B

1. KS APN Częstochowa

2. ESBANK RAP Radomsko

3. SPRINT Katowice

4. STADION Śląski Chorzów

5. POLONIA Środa Śląska

6. PROMOTOR Zabrze

Wyniki Gr. B

APN CZ-WA – RAP RADOMSKO 1:4

SPRINT KATOWICE – STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 4:1

POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – PROMOTOR ZABRZE 2:0

APN CZ-WA – STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:3

RAP RADOMSKO – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 0:2

SPRINT KATOWICE – PROMOTOR ZABRZE 2:0

APN CZ-WA – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 0:2

RAP RADOMSKO – SPRINT KATOWICE 0:4

STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – PROMOTOR ZABRZE 0:2

APN CZ-WA – SPRINT KATOWICE 0:2

RAP RADOMSKO – PROMOTOR ZABRZE 1:0

STADION ŚLĄSKI CHORZÓW – POLONIA ŚRODA ŚL. 1:2

APN CZ-WA – PROMOTOR ZABRZE 1:1

RAP RADOMSKO – STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:2

SPRINT KATOWICE – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 3:1

Tabela gr. B

1. Sprint Katowice 15 pkt 15:2

2. Polonia Środa Śląska 12 pkt 9:4

3. Stadion Śląski Chorzów 6 pkt 7:11

4. RAP Radomsko 6 pkt 6:9

5. Promotor Zabrze 4 pkt 3:6

6. APN Częstochowa 1 pkt 4:12

Mecz o miejsce 11: Warta Zawiercie – APN Częstochowa 3:3 karne 3:4

Mecz o miejsce 9: Omega Kleszczów – Promotor Zabrze 0:3

Półfinały:

Zagłębie Sosnowiec – Polonia Środa Śląska 0:2

Sprint Katowice – Raków Częstochowa 1:0

Mecz o miejsce 7: Sokół Olsztyn – RAP Radomsko 0:0 karne 1:3

Mecz o miejsce 5: MUKP Dąbrowa Górnicza – Stadion Śląski Chorzów 2:0

Mecz o miejsce 3: Raków Częstochowa – Zagłębie Sosnowiec 0:1

Finał: Polonia Środa Śląska – Sprint Katowice 2:0

Klasyfikacja końcowa:

1. Polonia Środa Śląska

2. Sprint Katowice

3. Zagłębie Sosnowiec

4. Raków Częstochowa

5. MUKP Dąbrowa Górnicza

6. Stadion Śląski Chorzów

7. RAP Radomsko

8. Sokół Olsztyn

9. Promotor Zabrze

10. Omega Kleszczów

11. APN Częstochowa

12. Warta Zawiercie

Nagrody indywidualne:

Najmłodszy uczestnik turnieju: Jakub Łaskowski (Sokół Olsztyn) -27.01.2003

Król strzelców: Janek Biegański (Sprint Katowice) – 7 bramek

Najlepszy bramkarz: Mateusz Popczyk (Zagłębie Sosnowiec)

Najlepszy zawodnik turnieju: Michał Bogacz (Polonia Środa Śląska)

Drużyny wystąpiły w następujących składach:

1. Polonia Środa Śląska: Dawid Cedzidło, Maciej Buksa, Piotr Samiec-Talar, Michał Bogacz, Dawid Szczerba, Oskar Ziach, Szymon Koziecki, Jan Czarnecki, Julia Siepietowska, Jakub Szafran.Trener:Sławomir Samiec – Talar

2. Sprint Katowice: Wojtek Janiec, Kajetan Kumka, Jakub Sapek, Janek Biegański, Jakub Witek, Kamil Tworzydlak, Dawid Kazek, Szymon Malcher, Michał Skrodziuk, Marcin Michałek.Trener:Paweł Siedlecki

3. Zagłębie Sosnowiec: Mateusz Popczyk, Adrian Lech, Bartosz Zając, Patryk Lipkiewicz, Jakub Knieger, Tomasz Laskowski, Konrad Dudała, Oskar Brzozowski, Mateusz Marciniak, Mateusz Sitko, Kamil Grabowski, Klaudiusz Dudek.

4. Raków Częstochowa: Wojciech Kuczera, Piotr Kiński, Jakub Wrotniak, Dominik Witczyk, Jakub Dobrzyński, Konrad Matusz, Tomasz Sanik, Bartosz Kiełkowicz, Wojciech Kwiecień, Mikołaj Kulisiewicz, Łukasz Pura, Jakub Jędryszczak, Kewin Ciepły, Jakub Wróbel, Bartosz Jacewicz.Trener:Artur Minkina

5. MUKP Dąbrowa Górnicza: Bartosz Marcinkowski, Jakub Hat, Jakub Krawczyk, Patryk Sobań, Patryk Bojakowski, Sebastian Wcisło, Krystian Laufer, Łukasz Jarosiewski, Konrad Obszański, Oskar Winkiel, Łukasz Kosalczyk, Kacper Sobieraj.

6. Stadion Śląski Chorzów: Tomasz Grenda, Michał Grenda, Kamil Gancarczyk, Michał Jędryszczyk, Patryk Maroń, Łukasz Sarna, Kuba Majchrewicz, Kamil Kiwer, Jacek Kudlek, Mikołaj Nawrocki, Paweł Gruchalski, Bartek Ciopa.

7. RAP Radomsko: Dawid Wiśniewski, Igor Kupczyński, Mariusz Nowiński, Dawid Kosiński, Mateusz Kacprzyk, Adam Styrna, Bartłomiej Grzywacz, Saiman Sadowski, Wiktor Adosiak.Trener:Marek Michalski

8. Sokół Olsztyn: Adam Tomalski, Aleksander Janiak, Jakub Łaskowski, Filip Migdał, Oskar Zatoń, Piotr Wierusz, Konrad Dobiech, Bartosz Turek, Dawid Gawron, Radosław Sytniewski.Trener:Paweł Łaskowski

9. Promotor Zabrze: Szymon Kudła, Kacper Wybrańczyk, Kacper Stachoń, Michał Jóźwiak, Przemysław Figma, Robert Kilian, Kamil Ciechanowski, Tomasz Bralewski, Wojciech Witalis, Mateusz Guzowski, Adam Dąbrowski, Piotr Chronowski.

10. Omega Kleszczów: Bartosz Winkler, Tobiasz Cybulski, Dominik Zbieś, Adam Urbański, Kamil Kusiak, Łukasz Sobociński, Mateusz Morowski, Adam Koch, Bartek Gałwiaczek, Cezary Urbaniak, Waleryn Miłosz, Jakub Peroński.

11. APN Częstochowa: Mateusz Margas, Bartosz Niedzwiedzki, Kuba Mrożek, Kacper Gzieło, Oskar Krzyżak, Piotr Wozowicz, Maksymilian Wrześniewski, Paweł Juchnik, Marcin Sużalec, Marcel Bimek, Daniel Małek.Trener:Łukasz Tomczyk

12. Warta Zawiercie: Maciej Lipski, Jan Kłosowski, Bartosz Kania, Damian Konciek, Karol Lara, Jakub Kot, Norbert Szczygieł, Adrian Bednarek, Szymon Maszczyk, Piotr Nieroda, Jakub Dąbka.Trener:Robert Majchrzak

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Marcin Cebula w jedenastce kolejki

Raków Częstochowa :Marcin Cebula jako jedyny zawodnik Rakowa Częstochowa znalazł się w jedenastce 4. kolejki PKO Ekstraklasy. Zawodnik Czerwono-Niebieskich...

Giannis Papanikolaou w szerokiej kadrze Grecji U-21

Raków Częstochowa :Giannis Papanikolaou otrzymał powołanie do szerokiej kadry młodzieżowej reprezentacji Grecji. ...

Olimpiady Specjalne Polska i PKO BP Ekstraklasa grają razem w ramach Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej Olimpiad Specjalnych!

Raków Częstochowa :#Grajmy Razem – hasło kampanii społecznej Olimpiad Specjalnych Polska rozlegnie się na stadionach piłkarskiej Ekstraklasy! Cała piąta kolejka rozgrywek – od 25...

Zobacz Kulisy meczu Skra – Motor – VIDEO

Skra Częstochowa :O tym, jak ciężka jest sięgnąć po punkty w „twierdzy Loreta” ostatnio przekonali się piłkarze Motoru Lublin, którzy po bardzo zaciętym meczu...

Powołania do Reprezentacji Śl. ZPN U13 chłopców na zgrupowanie i mecz

Śląski Związek Piłki Nożnej w przedstawia listę zawodników rocznika 2008 U13 powołanych na zgrupowanie oraz mecz z Małopolskim ZPN w dniach 29.09.2020 (wtorek)-30.09.2020 (środa)...

Powołania do Reprezentacji Śl. ZPN U14 chłopców na zgrupowanie i mecz

Śląski Związek Piłki Nożnej w przedstawia listę zawodników rocznika 2007 U14 powołanych na zgrupowanie oraz mecz z Małopolskim ZPN w dniach 29.09.2020 (wtorek)-30.09.2020 (środa)...

Podsumowanie 4. kolejki PKO Ekstraklasy

Raków Częstochowa :Rozpędzony Raków Częstochowa pnie się w górę tabeli. Słaba Legia przegrywa u siebie z Górnikiem Zabrze, Lech zwycięski w derbach Poznania. ...
- Reklama -
- REKLAMA -