II liga – remis Rakowa w Gdyni

5943-II_liga_remis_Rakowa_w_Gdyni

Raków przywiezie z Gdyni z meczu z Bałtykiem 1 punkt. Najpierw częstochowianie po bramce Rafała Czerwińskiego prowadzili by jeszcze do przerwy przegrywać 1:2. Wyrównujący gol padł dopiero w 90 minucie meczu, a strzelił go Łukasz Kowalczyk. To bardzo cenny punkt Rakowa w kontekście innych wyników tej kolejki.

Raków przywiezie z Gdyni z meczu z Bałtykiem 1 punkt. Najpierw częstochowianie po bramce Rafała Czerwińskiego prowadzili by jeszcze do przerwy przegrywać 1:2. Wyrównujący gol padł dopiero w 90 minucie meczu, a strzelił go Łukasz Kowalczyk. To bardzo cenny punkt Rakowa w kontekście innych wyników tej kolejki. II liga – 07-04-2012 g.18:00 Bałtyk Gdynia – Raków Częstochowa 2:2 (2:1) Bramki : 0:1 9′ R.Czerwiński 1:1 24′ P.Król 2:1 35′ D.Lemanek 2:2 90′ L.Kowalczyk

Raków Częstochowa : Kos, Mastalerz, Soczyński, Hyra, P.Kowalczyk, Ogłaza, Ł.Kowalczyk, Kmieć, Napora, Gajos,R.Czerwiński