fbpx
niedziela, 24 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

IV liga – ważne 3 punkty bez gry Zielonych Żarki. Trudne mecze „naszych” drużyn!

- REKLAMA -
- Reklama -

Po 26 kolejce w IV lidze jedno jest pewne : Zieloni Żarki będą miały w tabeli o 3 punkty więcej i po raz pierwszy od dłuższego czasu opuszczą 14 miejsce bez względu na inne wyniki.
Jak na razie Zieloni Żarki bardzo skutecznie zbierają punkty aby uciec ze strefy spadkowej. Po weekendowej kolejce na pewno opuszczą 14 miejsce w tabeli, a o ile miejsc awansują w tabeli to już zależy od wyników w innych meczach.
A w innych meczach z udziałem „naszych” IV-ligowców o punkty nie będzie łatwo.
Z Grunwaldem w Rudzie Śląskiej zagra LKS Kamienica Polska. Po udanym początku rundy wiosennej podopieczni Artura Minkiny złapali zadyszkę i nieoczekiwanie końcówka sezonu może być nerwowa.
Unia Rędziny, która raczej już nie obroni statusu IV-ligowca zagra w Ciochowicach z tamtejszą Przyszłością. Gospodarze to wicelider tabeli i o niespodziankę w tym meczu Unii będzie bardzo trudno.
Ostatnim meczem 26 kolejki będzie niedzielne spotkanie w Koniecpolu. Pilica zagra z Czarnymi Sosnowiec. Jest szansa na wygranie i kolejne 3 punkty, a wtedy końcowka sezonu może być już spokojniejsza dla piłkarzy z Koniecpola.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 26 kolejki IV ligi śląskiej – gr. I

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Pierwszy sparing rezerw Rakowa w 2021

Pierwszy sparing rezerw Rakowa w 2021Piłkarze drugiej drużyny Rakowa rozegrali dzisiaj pierwszy sparing przed rundą wiosenną Zina...
- Reklama -
- REKLAMA -