fbpx
niedziela, 24 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Pierwsze ruchy kadrowe w Skrze !

- REKLAMA -
- Reklama -

W nowym sezonie w barwach Skry Częstochowa na pewno zabraknie Kamila Korbela oraz Wojciecha Marczyka, którzy skończyli wiek młodzieżowca. Wypożyczeni z bytomskiej Polonii Karol Tomczyk i Maksym Pokotyluk po 30 czerwca mają stawić się na zajęciach w Bytomiu i dopiero wtedy zapewne zapadną ostateczne decyzje co do ich przyszłości.
Podobnie rzecz się ma z Kamilem Groborzem, który najpierw będzie musiał pojawić się w tym samym terminie w Piaście Gliwice. Po okresie wypożyczenia do Rakowa Częstochowa, na pierwszym treningu spodziewany jest Dawid Nabiałek

Wiadomo za to na pewno, iż do Skry nie powróci Eimantas Marozas. Litwin wiosną nie zdołał przebić się do składu Górnika Zabrze i nie zagrał na boiskach Ekstraklasy ani minuty, łapiąc się jedynie kilka razy do meczowej 18-stki. W zamian wystąpił w 8 meczach Młodej Ekstraklasy i zaliczył 3 celne trafienia. Jego menager ma mu poszukać teraz innego pracodawcy.

Inny napastnik Tomasz Stefański ostatnie miesiące spędził u rywala zza miedzy Victorii Częstochowa. Zapisał na swoim koncie 3 gole, jednakże nie uchroniło to ekipy z Krakowskiej przed spadkiem. Trzeba zaznaczyć, iż „Stefan” ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z klubem z ulicy Loretańskiej, na dzień dzisiejszy natomiast wciąż nie wiadomo gdzie zagra w następnych rozgrywkach.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Pierwszy sparing rezerw Rakowa w 2021

Pierwszy sparing rezerw Rakowa w 2021Piłkarze drugiej drużyny Rakowa rozegrali dzisiaj pierwszy sparing przed rundą wiosenną Zina...
- Reklama -
- REKLAMA -