fbpx
czwartek, 28 stycznia 2021
14.1 C
Częstochowa

Amatorska Liga Piłki Nożnej – zapisy do nowych rozgrywek

- REKLAMA -
- Reklama -

Na 3 września planowane jest rozpoczęcie nowego sezonu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Częstochowie.
Wcześniej odbędzie się tradycyjne spotkanie z przedstawicielami drużyn w celu omówienia ewentualnych zmian w regulaminie na nowy sezon. Do obrony mistrzowskiego tytułu – trzeci raz z rzędu – szykuje się Zakład Cukierniczy „Michaś”.

Amatorska Liga Piłki Nożnej w Częstochowie tradycyjnie cieszy się dużym zainteresowaniem. Są to największe rozgrywki amatorskie w mieście i okolicach. Każdego popołudnia, od poniedziałku do piątku, będziemy świadkami zaciętego sezonu, w którym tradycyjnie uczestniczy około 500 piłkarzy z Częstochowy i regionu.

Rozgrywki są otwarte dla wszystkich chętnych. Jeżeli wspólnie ze znajomymi myślisz o stworzeniu własnej drużyny i zgłoszeniu jej do rozgrywek, nie zwlekaj. Skontaktuj się z organizatorami, a my z przyjemnością wyjaśnimy zasady przystąpienia do rozgrywek już w najbliższym sezonie. Na zgłoszenia nowych drużyn czekamy do 17 sierpnia.

Wszystkie informacje na temat rozgrywek, ich regulamin, zasady funkcjonowania opisane są na – www.mosir.pl -. Więcej informacji uzyskać można telefonicznie pod nr 34 372 26 33, 505 020 531 lub pisząc na [email protected]

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

[SMS] Szkoła beneficjentem programu „Aktywna tablica 2020”

Raków Częstochowa :Od kilku tygodni w naszej Szkole Mistrzostwa Sportowego są przygotowane do użytku dwie interaktywne tablice. ...
- Reklama -
- REKLAMA -