Sparing : ŁKS Łódź – Raków Częstochowa 3:3 (0:2)

6492-Sparing_LKS_Lodz_Rakow_Czestochowa_3_3_0_2

Pierwsze sparingowe zwycięstwo było na wyciągnięcie ręki. Piłkarze Rakowa prowadzili do przerwy z Łódzkim KS 2:0, ale w drugiej połowie nie zdołali utrzymać prowadzenia. Mecz zakończył się remisem 3:3. Łódź, 28. Lipca – godz. 10:30

ŁÓDZKI KS – RAKÓW 3:3 (0:2)

0:1 da Silva (9, asysta Soczyński)

0:2 Pląskowski (43, asysta Napora)

1:2 Nelson (64, asysta Więzik)

2:2 Nelson (66, z rzutu wolnego)

3:2 Więzik (77, asysta Nelson)

3:3 R. Czerwiński (89, asysta da Silva)

RAKÓW : Wróbel – Mastalerz, Soczyński, da Silva, P. Kowalczyk – Napora, Ł. Kowalczyk (46. Ogłaza), Kmieć, Bezerra (59. Buczkowski) – Pląskowski (46. R. Czerwiński), Balogun.

ŁKS: Wyparło – Gieraga (35. Kaszczelan), Cyzio, Barsukow, Żółtowski (46. Kevin) – Szyc, Kuklis (38. Pawlak), Stąporski (46. Więzik), Sasin, P. Kaczmarek (68. Stąporski) – Kevin (58. Nelson)