[VIDEO] Sparing : Raków – Victoria Częstochowa 3:0 (2:0)

7499-VIDEO_Sparing_Rakow_Victoria_Czestochowa_3_0_2_0

Kolejny mecz sparingowy rozegrali piłkarze II-ligowego Rakowa. Tym razem przeciwnikiem była IV-ligowa częstochowska Victoria.

Kolejny mecz sparingowy rozegrali piłkarze II-ligowego Rakowa. Tym razem przeciwnikiem była IV-ligowa częstochowska Victoria. Sparing : Środa 13-02-2013 g. 17:00 Raków Częstochowa – Victoria Częstochowa 3:0 (2:0) Gole dla Rakowa strzelili : Balogun, Plaskowski i Czyż

Raków Częstochowa : I połowa: Stępień – Mastalerz (13′ Walasek), Pluta, Góra, Kominiak, M. Czerwiński, Ogłaza, Kmieć, Marchewka, Balogun (29′ Czyż), Pląskowski; II połowa: Łatka – Walasek, Soczyński, Górecki, Kominiak, Żurawski, Nocoń, Mońka, Witczyk, M. Czerwiński, Czyż. Trener : Jerzy Brzęczek

Victoria Częstochowa : Bruś – Żebrowski, Mizgała (32′ Kołodziejczyk), Toborek, Bolechowski, Ł. Stefański (72′ Kasprzyk), T. Stefański (70′ Kazimierczak), Błaszczyk (46′ R. Stefański), Korbel (46′ Śliwakowski), Kotas (57′ Mizgała), P. Lenartowski. Trener : Maciej Strożek