fbpx
poniedziałek, 14 czerwca 2021
14.1 C
Częstochowa

Grali w piłkę i dobrze się przy tym bawili

- REKLAMA -
- Reklama -

Mimo, że podczas „Dnia Dziecka” na Rakowie pogoda nie rozpieszczała, to nie przeszkodziła w dobrej zabawie! Zgodnie z planem odbył się także mecz charytatywny, w którym udział wzięli m.in. lokalni politycy, urzędnicy oraz sportowcy. Na boisku lepsi okazali się ludzie sportu.
„Sportowy Charytatywny Dzień Dziecka” odbył się zgodnie z planem i nawet kapryśna pogoda nie była w stanie pokrzyżować planów organizatorom. Tak jak zapowiadano, atrakcji nie brakowało i ci którzy zdecydowali się spędzić ten dzień przy Limanowskiego nie żałowali swojej decyzji. Jednym z głównych punktów imprezy był mecz charytatywny. W jednej drużynie zagrali m.in. lokalni politycy, urzędnicy i dziennikarze. Na czele tego zespołu stanął Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, który tak jak obiecał pojawił się na boisku. W przeciwnej ekipie, złożonej z ludzi sportu reprezentujących nasze miasto, zagrali m.in.: prezes Rakowa Krzysztof Kołaczyk, szef częstochowskiego Włókniarza Paweł Mizgalski i trener czerwono – niebieskich Jerzy Brzęczek. Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem „Sportowców” 2:1. Obie bramki strzelił Dawid Błaszczykowski.

Drużyny grały w składach:

„POLITYCY, URZĘDNICY, DZIENNIKARZE”: Adam Nyga – Krzysztof Matyjaszczyk, Tomasz Łuszcz, Damian Lewandowski, Tomasz Blukacz – Andrzej Zaguła, Dawid Wytrzymały, Marcin Mazik, Daniel Zalejski – Łukasz Kot, Piotr Pala. Grali także: Andrzej Kowalski, Krzysztof Lazik, Adam Studnicki.

„SPORTOWCY”: Grzegorz Lelonek – Rafał Niewmierzycki, Jakub Bik, Konrad Trąbczyński, Przemysław Warocki – Paweł Mizgalski, Krzysztof Kołaczyk, Janusz Danek, Jerzy Brzęczek – Włodzimierz Seifryd, Renata Uchnast. Grali także: Dawid Błaszczykowski, Cezary Suchan, Joanna Ściblak, Aleksandra Pięta, Katarzyna Ślifirczyk, Szymon Trąbczyński.

Celem sobotniej imprezy było zebranie funduszy na doposażenie bazy sportowo-rekreacyjnej Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 5 w Częstochowie.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Czerwono-Niebiescy wrócili do treningów!

Czerwono-Niebiescy wrócili do treningów!Po okresie urlopowym piłkarze Rakowa wrócili do treningów. Pierwsze zajęcia odbyły się na bocznym...
- Reklama -
- REKLAMA -