Strzelali, że aż miło. Co 12,5 minuty gol!

8183-Strzelali_ze_az_milo_Co_12_5_minuty_gol

Strzelali

W lublinieckiej Klasie „B” w niedzielnych meczach 21 kolejki piłkarze popisali się niezwykłą skutecznością. Średnio co 12,5 minuty kibice oglądali gola. Na 6 boiskach strzelono w sumie 44 gole.

W lublinieckiej Klasie „B” w niedzielnych meczach 21 kolejki piłkarze popisali się niezwykłą skutecznością. Średnio co 12,5 minuty kibice oglądali gola. Na 6 boiskach strzelono w sumie 44 gole. Strzelone gole w każdym meczu to sól piłki nożnej jak mawiają różni malkontenci najpopularniejszej dyscypliny sportowej na świecie. W lublinieckiej Klasie „B” w 6 niedzielnych meczach 21 kolejki bramkarze wyciągali piłkę z siatki aż 44 razy co daję niezwykłą średnią 7,33 gola w meczu. Najwięcej goli obejrzeli kibice w Pawonkowie (Orzeł Pawonków – Żwirex Hadra 2:8), a najmniej w Tworogu, gdzie Sparta II Tworóg wygrała 4:1 z LKS-em Wierzbie.