fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Obchodzili Jubileusz 15-lecia!

- REKLAMA -
- Reklama -

W dniach 21-22.06.2013 odbyły się uroczystości związane z 15 rocznicą powstania UKS Ajaks. W sobotę odbyła się zasadnicza część obchodów.
Obchody XV lecia „Ajaksu” za nami

W dniach 21-22.06.2013 odbyły się uroczystości związane z 15 rocznicą powstania UKS Ajaks.

W piątek przeprowadzony został turniej, w którym wystąpiły cztery drużyny rodziców oraz drużyna sponsorów. Mecze toczone w niesamowitym upale stały na bardzo wysokim poziomie. Była walka na całego, piękne strzały, wspaniałe parady bramkarzy. Wszystko to przy dużym aplauzie licznie zgromadzonej widowni. A to co wyczyniał ”Fan Club rocznika 2001/2002) jest trudne do opisania…(patrz zdjęcia) Turniej wygrała drużyna sponsorów, firma „Tadex”.

Gratulacje należą się jednak wszystkim, brawo!

Cała impreza została zakończona rodzinnym grillem.

W sobotę odbyła się zasadnicza część obchodów. Rozpoczęła ją msza św. w kościele św. Maksymiliana Kolbe. Następnie na boisku odbyła się część oficjalna z udziałem zaproszonych gości. Miasto Częstochowa było reprezentowane przez wiceprezydenta Jarosława Marszałka i radnego Konrada Głębockiego. Byli również przedstawiciele OZPN Częstochowa, prezes współpracującego z nami klubu Skra Częstochowa, pan Artur Szymczyk dyrektorzy, szkół, sponsorzy, działacze, trenerzy Był także założyciel Ajaksu, pan Andrzej Gracki. Dopisali również nasi zawodnicy (byli i obecni) i ich rodzice.

Były przemówienia, wręczenie nagród, wyróżnień, podziękowań działaczom, rodzicom, sponsorom, trenerom, sympatykom Ajaksu, zawodnikom. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy!!!

W części artystycznej wystąpiły nasze cheerleaderki, jak również zaprzyjaźnione zespoły, duety taneczne, solistki oraz nasi zawodnicy. Wszystkie występy bardzo się podobały. Dziękujemy!

W części sportowej były turnieje piłki nożnej w 3 kategoriach wiekowych, a także mierzenie prędkości strzału.

Równocześnie odbywało się wielkie grillowanie, były lody, wata cukrowa, napoje, różnego rodzaju stoiska, zamki-zjeżdżalnie itp.

Dopisała pogoda, zabawa była przednia, wszyscy opuszczali boisko w świetnych humorach.

Do zobaczenia za rok!

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

- Reklama -
- REKLAMA -