[VIDEO] Amatorska Liga Piłki Nożnej – ostatnia kolejka

8233-VIDEO_Amatorska_Liga_Pilki_Noznej_ostatnia_kolejka

Przed nami ostatnia kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2012/2013. Nadszedł czas ostatnich rozstrzygnięć, podsumowań po czym nastąpi przerwa wakacyjna dla wszystkich drużyn oraz ich zawodników.

Przed nami ostatnia kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2012/2013. Nadszedł czas ostatnich rozstrzygnięć, podsumowań po czym nastąpi przerwa wakacyjna dla wszystkich drużyn oraz ich zawodników. W minionej kolejce jako pierwsi na boiska wybiegli zawodnicy Klub 54 Exact System oraz TRW Polska, czyli sąsiedzi z tabeli ligowej. Obie ekipy miały chęć zgarnąć komplet punktów i pewnie obie schodziły po ostatnim gwizdku nie do końca zadowolone z remisu.

We wtorkowy wieczór Koral Kłobuck wręcz rozniósł zespół Dawid, aplikując im w ciągu całego meczu siedem bramek z tego pięć autorstwa Dariusz Szczypióra. Jest to najskuteczniejszy zawodnik tej drużyny, a być może i najlepszy snajper całego sezonu 2012/2013 Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Sporo emocji przyniósł mecz Amasol Romtrans i Azzarro. Obie drużyny walczyły bardzo zażarcie, by w tej końcowej fazie ligi dodać na swoje konto jeszcze komplet punktów. Ku braku zadowolenia zarówno jednej, jak i drugiej drużyny mecz zakończył się bez wyłonienia zwycięzcy.

W środę doszło do bardzo niemiłego zdarzenia w meczu Drog Bud oraz SGP. Jeden z zawodników Drog Bud doznał poważnej kontuzji i mecz został przerwany przy stanie 2:1 na korzyść Drog Budu. Mecz zostanie dograny w tej kolejce. Zygfrydowi Zębikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia oraz na boiska piłkarskie. ZC Michaś pokonał po bardzo emocjonującym spotkaniu ekipę Klub 54 Exact System. Na pięć minut do zakończenia spotkania „cukiernicy” prowadzili 4:1 i wtedy przeciwnicy postanowili postawić wszystko na jedna kartę. Efekt ? Po ostatnim gwizdku sędziego na tablicy wyników widniało już tylko 4:3… W meczach kończących kolejkę Meblodrew łatwo rozprawił się z Dawidem, natomiast Inprobud/Luminex zgarnął trzy punkty w konfrontacji z Jagiellończykami.

Co w kolejce numer 26? To już pożegnalne mecze sezonu 2012/2013 więc piłkarze po raz ostatni przed przerwą wakacyjną wybieganą na murawy w walce o ligowe punkty. Tym razem nie będziemy nic typować a jedynie życzymy sobie, aby wszyscy po ostatnim gwizdku sędziego byli cali i zdrowi.

Oficjalne zakończenie Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2012/2013 odbędzie się dnia 30 czerwca (niedziela) o godzinie 9.30 na Boisku Wielofunkcyjnym przy ul. Boya – Żeleńskiego 6/8. Wręczenie pucharu najlepszej drużynie – ZC Michaś poprzedzi Turniej Piłki Nożnej Częstochowa CUP – Zakończenie Roku Szkolnego dla dzieci z roczników 2004/2005. Serdecznie zapraszamy!