fbpx
wtorek, 18 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

[FOTO] Hajto, Majdan i Świerczewski na Skrze.

- REKLAMA -
- Reklama -

W minioną niedzielę na obiekcie klubu przy ul. Loretańskiej 20 odbył się piknik oficjalnie kończący sezon 2012/13. Dopisała zarówno frekwencja jak i pogoda, i wszyscy w przyjaznej, rodzinnej atmosferze spędzili czas.
– Zobacz foto z pikniku na Skrze

Nie zabrakło atrakcji dla najmłodszych jak i tych trochę starszych.
Oprócz wielu osób na co dzień związanych ze Skrą na Lorecie można było również spotkać kilku ciekawych gości.

Tak jak zapowiadano wiele atrakcji czekało na dzieciaki, dla których przygotowano m.in. ulubione prze nie dmuchańce. Najmłodsi uczestniczyli również w konkursach, quizach, kalamburach i zabawach prowadzonych przez zawodników pierwszej drużyny. Zwycięzcy zostali obdarowani upominkami. Sporym zainteresowaniem cieszył się turniej piłkarzyków oraz zawody w siłowaniu na rękę. Tutaj mogli wykazać się przede wszystkim już nieco starsi.

Na pikniku nie zabrakło przedstawicieli z Urzędu Miasta. Podziękowania za wsparcie w szkoleniu młodzieży odebrał przewodniczący Rady Miasta Zdzisław Wolski. Rozegrano także mecz pomiędzy rodzicami chłopców trenujących klubie a częstochowskimi samorządowcami i radnymi. Na murawie mogliśmy zobaczyć m.in. dyrektora MOSiR – u Tomasza Łuszcza czy też reprezentującego Wydział Kultury, Promocji i Sportu Janusza Sośniaka.

Nie zapomniano oczywiście o sponsorach klubu, którzy do domów wracali z okolicznościowymi pamiątkami..

– Zobacz foto z pikniku na Skrze

Liczne atrakcje dla dzieciaków uświetniła wizyta byłych reprezentantów Polski w Piłce Nożnej Tomasza Hajto, Piotra Świerczewskiego i Radosława Majdana, których obecność zrobiła prawdziwą furorę. Trójka uczestników Mistrzostw Świata w Korei zawitała na piknik dla sponsorów, zawodników Klubu i ich rodzin. Wyżej wymienieni rozdawali autografy oraz pozowali do zdjęć z zawodnikami Klubu.

Skra ma na pewno bardzo fajny, nowy obiekt. Takie imprezy jak ta dzisiejsza są bardzo ważne, gdyż integrują całe środowisko piłkarskie związane z danym klubem. Jest to poza tym okazja, aby wesprzeć drużynę i pokazać, że jest się z nią związanym również w trudniejszy chwilach np. gdy tak jak tutaj nie udało się wywalczyć awansu. Model takich imprez, na których spotykały się całe rodziny zrodził się w Niemczech i trzeba przyznać, że naszym zachodnim sąsiadom bardzo dobrze to wyszło, ponieważ tam kibice zawsze są związani ze swoimi drużynami na dobre i na złe. – stwierdził były bramkarz i znany celebryta Radosław Majdan.

Ważnym punktem niedzielnej imprezy była prezentacja wszystkich młodzieżowych drużyn klubu. Na najlepszych i wyróżniających się zawodników czekały nagrody.

– Zobacz foto z pikniku na Skrze

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 1:3

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:3Sezon 2020/21 zakończyliśmy wyjazdowym zwycięstwem w meczu z...
- Reklama -
- REKLAMA -