fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Jubileusze : UKS „Beniaminek” Częstochowa świętuje swoje 35-lecie!

- REKLAMA -
- Reklama -

Niestrudzony trener, wychowawca i popularyzator piłki nożnej wśród młodzieży Janusz Kała chyba nie spodziewał się, że ta przygoda z założonym przez niego „Beniaminkiem” trwać będzie już tyle lat. 35 lat taki właśnie Jubileusz obchodzi w tych dniach UKS „Beniaminek” Częstochowa.

Prezes Janusz Kała, który przez ostatnie 35-lat zmagając się z wieloma problemami zawsze starał się i stara tworzyć warunki, które pozwalają młodzieży uczestniczyć w rozwoju i rywalizacji sportowej. Z pewnością dla ludzi, którzy działają w klubach sportowych swoistym dowodem na upór i poświęcenie dla pasji Prezesa Kały i osób, które go wspierają będzie fakt, że Klub przez cały okres swojej działalności funkcjonuje bez wyraźnej bazy i infrastruktury boiskowej.

Życzymy aby w dalszej pracy UKS Beniaminek Częstochowa zawsze spotykał się z wsparciem naszego środowiska, a Władze miasta Częstochowy by dostrzegły ważny interes społeczny jego działalności.

Jubileusz 35- lat będzie obchodzony w dniu 29 czerwca 2013r. na zorganizowanym przez Klub Turnieju Piłkarskim na obiektach MOSiR-u Częstochowa przy ul. Limanowskiego 83 w Częstochowie.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -