fbpx
niedziela, 9 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

II liga : Raków kończył sezon z Calisią, nowy sezon też zacznie z Calisią

- REKLAMA -
- Reklama -

Za miesiąc rozpocznie się nowy sezon w II lidze. To będzie trudny sezon bo spadnie po nim połowa drużyn. Raków poznał terminarz rundy jesiennej. Na początek zagra w Częstochowie z Calisią Kalisz.
Przypomnijmy, że sezon 2012/2013 Raków kończył mecze z Calisią ale w Kaliszu. Szybko zatem dojdzie niejako do rewanżu w Częstochowie.

Oto terminarz rundy jesiennej sezonu 2013/2014

Kolejka 1 – 27-28 lipca

KS Polkowice – Gryf Wejherowo

Polonia Bytom – Chrobry Głogów

MKS Kluczbork – Rozwój Katowice

UKP Zielona Góra – Ruch Zdzieszowice

Raków Częstochowa – Calisia Kalisz

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Bytovia Bytów

Odra Opole – Jarota Jarocin

Warta Poznań – Zagłębie Sosnowiec

Błękitni Stargard Szczeciński – Górnik Wałbrzych

Kolejka 2 – 3-4 sierpnia

Gryf Wejherowo – Górnik Wałbrzych

Zagłębie Sosnowiec – Błękitni Stargard Szczeciński

Jarota Jarocin – Warta Poznań

Bytovia Bytów – Odra Opole

Calisia Kalisz – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Ruch Zdzieszowice – Raków Częstochowa

Rozwój Katowice – UKP Zielona Góra

Chrobry Głogów – MKS Kluczbork

KS Polkowice – Polonia Bytom

Kolejka 3 – 10-11 sierpnia

Polonia Bytom – Gryf Wejherowo

MKS Kluczbork – KS Polkowice

UKP Zielona Góra – Chrobry Głogów

Raków Częstochowa – Rozwój Katowice

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Ruch Zdzieszowice

Odra Opole – Calisia Kalisz

Warta Poznań – Bytovia Bytów

Błękitni Stargard Szczeciński – Jarota Jarocin

Górnik Wałbrzych – Zagłębie Sosnowiec


Kolejka 4 – 17-18 sierpnia

Gryf Wejherowo – Zagłębie Sosnowiec

Jarota Jarocin – Górnik Wałbrzych

Bytovia Bytów – Błękitni Stargard Szczeciński

Calisia Kalisz – Warta Poznań

Ruch Zdzieszowice – Odra Opole

Rozwój Katowice – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Chrobry Głogów – Raków Częstochowa

KS Polkowice – UKP Zielona Góra

Polonia Bytom – MKS Kluczbork

Kolejka 5 – 24-25 sierpnia

MKS Kluczbork – Gryf Wejherowo

UKP Zielona Góra – Polonia Bytom

Raków Częstochowa – KS Polkowice

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Chrobry Głogów

Odra Opole – Rozwój Katowice

Warta Poznań – Ruch Zdzieszowice

Błękitni Stargard Szczeciński – Calisia Kalisz

Górnik Wałbrzych – Bytovia Bytów

Zagłębie Sosnowiec – Jarota Jarocin

Kolejka 6 – 31 sierpnia-1 września

Gryf Wejherowo – Jarota Jarocin

Bytovia Bytów – Zagłębie Sosnowiec

Calisia Kalisz – Górnik Wałbrzych

Ruch Zdzieszowice – Błękitni Stargard Szczeciński

Rozwój Katowice – Warta Poznań

Chrobry Głogów – Odra Opole

KS Polkowice – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Polonia Bytom – Raków Częstochowa

MKS Kluczbork – UKP Zielona Góra

Kolejka 7 – 7-8 września

UKP Zielona Góra – Gryf Wejherowo

Raków Częstochowa – MKS Kluczbork

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Polonia Bytom

Odra Opole – KS Polkowice

Warta Poznań – Chrobry Głogów

Błękitni Stargard Szczeciński – Rozwój Katowice

Górnik Wałbrzych – Ruch Zdzieszowice

Zagłębie Sosnowiec – Calisia Kalisz

Jarota Jarocin – Bytovia Bytów

Kolejka 8 – 14-15 września

Gryf Wejherowo – Bytovia Bytów

Calisia Kalisz – Jarota Jarocin

Ruch Zdzieszowice – Zagłębie Sosnowiec

Rozwój Katowice – Górnik Wałbrzych

Chrobry Głogów – Błękitni Stargard Szczeciński

KS Polkowice – Warta Poznań

Polonia Bytom – Odra Opole

MKS Kluczbork – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

UKP Zielona Góra – Raków Częstochowa

Kolejka 9 – 21-22 września

Raków Częstochowa – Gryf Wejherowo

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – UKP Zielona Góra

Odra Opole – MKS Kluczbork

Warta Poznań – Polonia Bytom

Błękitni Stargard Szczeciński – KS Polkowice

Górnik Wałbrzych – Chrobry Głogów

Zagłębie Sosnowiec – Rozwój Katowice

Jarota Jarocin – Ruch Zdzieszowice

Bytovia Bytów – Calisia Kalisz

Kolejka 10 – 28-29 września

Gryf Wejherowo – Calisia Kalisz

Ruch Zdzieszowice – Bytovia Bytów

Rozwój Katowic – Jarota Jarocin

Chrobry Głogów – Zagłębie Sosnowiec

KS Polkowice – Górnik Wałbrzych

Polonia Bytom – Błękitni Stargard Szczeciński

MKS Kluczbork – Warta Poznań

UKP Zielona Góra – Odra Opole

Raków Częstochowa – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Kolejka 11 – 5-6 października

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Gryf Wejherowo

Odra Opole – Raków Częstochowa

Warta Poznań – UKP Zielona Góra

Błękitni Stargard Szczeciński – MKS Kluczbork

Górnik Wałbrzych – Polonia Bytom

Zagłębie Sosnowiec – KS Polkowice

Jarota Jarocin – Chrobry Głogów

Bytovia Bytów – Rozwój Katowice

Calisia Kalisz – Ruch Zdzieszowice

Kolejka 12 – 12-13 października

Gryf Wejherowo – Ruch Zdzieszowice

Rozwój Katowice – Calisia Kalisz

Chrobry Głogów – Bytovia Bytów

KS Polkowice – Jarota Jarocin

Polonia Bytom – Zagłębie Sosnowiec

MKS Kluczbork – Górnik Wałbrzych

UKP Zielona Góra – Błękitni Stargard Szczeciński

Raków Częstochowa – Warta Poznań

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Odra Opole

Kolejka 13 – 19-20 października

Odra Opole – Gryf Wejherowo

Warta Poznań – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Błękitni Stargard Szczeciński – Raków Częstochowa

Górnik Wałbrzych – UKP Zielona Góra

Zagłębie Sosnowiec – MKS Kluczbork

Jarota Jarocin – Polonia Bytom

Bytovia Bytów – KS Polkowice

Calisia Kalisz – Chrobry Głogów

Ruch Zdzieszowice – Rozwój Katowice

Kolejka 14 – 26-27 października

Gryf Wejherowo – Rozwój Katowice

Chrobry Głogów – Ruch Zdzieszowice

KS Polkowice – Calisia Kalisz

Polonia Bytom – Bytovia Bytów

MKS Kluczbork – Jarota Jarocin

UKP Zielona Góra – Zagłębie Sosnowiec

Raków Częstochowa – Górnik Wałbrzych

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Błękitni Stargard Szczeciński

Odra Opole – Warta Poznań

Kolejka 15 – 2-3 listopada

Warta Poznań – Gryf Wejherowo

Błękitni Stargard Szczeciński – Odra Opole

Górnik Wałbrzych – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Zagłębie Sosnowiec – Raków Częstochowa

Jarota Jarocin – UKP Zielona Góra

Bytovia Bytów – MKS Kluczbork

Calisia Kalisz – Polonia Bytom

Ruch Zdzieszowice – KS Polkowice

Rozwój Katowice – Chrobry Głogów

Kolejka 16 – 9-10 listopada

Gryf Wejherowo – Chrobry Głogów

KS Polkowice – Rozwój Katowice

Polonia Bytom – Ruch Zdzieszowice

MKS Kluczbork – Calisia Kalisz

UKP Zielona Góra – Bytovia Bytów

Raków Częstochowa – Jarota Jarocin

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Zagłębie Sosnowiec

Odra Opole – Górnik Wałbrzych

Warta Poznań – Błękitni Stargard Szczeciński

Kolejka 17 – 16-17 listopada

Błękitni Stargard Szczeciński – Gryf Wejherowo

Górnik Wałbrzych – Warta Poznań

Zagłębie Sosnowiec – Odra Opole

Jarota Jarocin – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Bytovia Bytów -Raków Częstochowa

Calisia Kalisz – UKP Zielona Góra

Ruch Zdzieszowice – MKS Kluczbork

Rozwój Katowice – Polonia Bytom

Chrobry Głogów – KS Polkowice

Kolejka 18 – 23-24 listopada

Gryf Wejherowo – KS Polkowice

Chrobry Głogów – Polonia Bytom

Rozwój Katowice – MKS Kluczbork

Ruch Zdzieszowice – UKP Zielona Góra

Calisia Kalisz – Raków Częstochowa

Bytovia Bytów – Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski

Jarota Jarocin – Odra Opole

Zagłębie Sosnowiec – Warta Poznań

Górnik Wałbrzych – Błękitni Stargard Szczeciński

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Ratujemy punkt z Pogonią w ostatniej sekundzie

Skra Częstochowa :Jak się za bardzo chce, to nie wychodzi. Jeśli jednym zdaniem chcielibyśmy podsumować mecz Skry z Pogonią...
- Reklama -
- REKLAMA -