fbpx
wtorek, 18 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Składy grup w rozgrywkach młodzieżowych

- REKLAMA -
- Reklama -

Śląski Związek Piłki Nożnej podał składy Śląskiej Ligi Juniorów Starszych i Młodszych oraz Śląskiej Ligi Trampkarzy 1999, 2000 i 2001 w których to rozgrywkach grać będą także zespoły z regionu częstochowskiego.
Śląska Liga Juniorów Starszych – Rocznik 95

01. MKS SIEMIANOWICZANKA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE

02. KS POLONIA ŁAZISKA GÓRNE

03. KP BESKID SKOCZÓW

04. KOS VICTORIA 1922 CZĘSTOCHOWA

05. GÓRNIK ZABRZE S.S.A.

06. MOSIR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE

07. TS PODBESKIDZIE S.A. BIELSKO-BIAŁA

08. APN GKS TYCHY

09. GKS PIAST S.A. GLIWICE

10. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA

11. KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

12. GKS GIEKSA KATOWICE S.A.

13. LKS KRZYŻANOWICE

14. RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

15. KS ENERGETYK ROW RYBNIK

16. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC

Śląska Liga Juniorów Młodszych – Rocznik 97

01. APN GKS TYCHY / TS POLONIA BYTOM

02. BKS SARMACJA BĘDZIN

03. BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

04. KS WARTA MSTÓW

05. SKS GWAREK ZABRZE

06. GÓRNIK ZABRZE S.S.A.

07. MOSIR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE

08. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA

09. UKS RUCH CHORZÓW

10. TS PODBESKIDZIE S.A. BIELSKO-BIAŁA

11. GKS PIAST S.A. GLIWICE

12. RUCH CHORZÓW S.A.

13. TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC

14. RKS SKRA CZĘSTOCHOWA

15. KS ENERGETYK ROW RYBNIK

16. RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

17. KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

18. GKS GIEKSA KATOWICE S.A.

Śląska Liga Trampkarzy 99

1. APN GKS TYCHY

2. MKS ZABORZE

3. KS UNIA RACIBÓRZ

4. GÓRNIK ZABRZE S.S.A.

5. RUCH CHORZÓW S.A.

6. BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

7. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA

8. UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

9. GKS GIEKSA KATOWICE S.A.

10. MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI

11. KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

12. RKP ROW RYBNIK

RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA (zespół rezerwowy)

SKS GWAREK ZABRZE (zespół rezerwowy)

Śląska Liga Trampkarzy 00

1. PUKKS CHRZCICIEL TYCHY

2. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC

3. GÓRNIK ZABRZE S.S.A.

4. RKS SKRA CZĘSTOCHOWA

5. MUKP DĄBROWA GÓRNICZA

6. MKS ISKRA PSZCZYNA

7. TS POLONIA BYTOM

8. BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

9. KS ROZWÓJ KATOWICE

10. MOSIR SZKÓŁKA PIŁKARSKA JASTRZĘBIE

11. KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW

12. RKP ROW RYBNIK

BTS REKORD BIELSKO BIAŁA (zespół rezerwowy)

Śląska Liga Trampkarzy 01

1. LKS ORZEŁ PAWONKÓW

2. RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA

3. BBTS PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA

4. TS CZARNI-GÓRAL ŻYWIEC

5. ZAGŁĘBIE S.A. SOSNOWIEC

6. MKS ISKRA PSZCZYNA

7. RUCH CHORZÓW S.A.

8. GKS PIAST GLIWICE S.A.

9. TS POLONIA BYTOM

10. RKP ROW RYBNIK

11. KS UNIA RACIBÓRZ

MKS ŻORY (zespół rezerwowy)

SWMS PROMOTOR ZABRZE (zespół rezerwowy)

KS STADION ŚLĄSKI CHORZÓW (zespół rezerwowy)

UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA (zespół rezerwowy)

RKS SKRA CZĘSTOCHOWA (zespół rezerwowy)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 1:3

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:3Sezon 2020/21 zakończyliśmy wyjazdowym zwycięstwem w meczu z...
- Reklama -
- REKLAMA -