Sparing : Omega Kleszczów – Skra Częstochowa 2:1

8424-Sparing_Omega_Kleszczow_Skra_Czestochowa_2_1

W ostatnim meczu sparingowym przed rozpoczęciem III-ligowych rozgrywek częstochowska Skra przegrała w Kleszczowie z tamtejszą Omegą 1:2 Wynik tego sparingu ustalono już do przerwy.

Sobota 03-08-2013 Omega Kleszczów – Skra Częstochowa 2:1 (2:1) Gola dla Skry zdobył Zawadzki

W Kleszczowie Skra wystąpiła w następującym składzie :

I połowa : A. Woszczyna – M. Kowalski, P. MAstalerz, M. Drzymont, P. Kowalczyk – K. Sobala, S. Piwiński, A. Musiał, R. SKwarczyński – D. Zawadzki – M. Chmiest.

II połowa : A. Woszczyna (60′ M. Kuhn) – K. Gerega, M. Woldan, J. Steuer, M. Bik – D. Niedbała, M. Śuślik, K. Ścisłowski, P. Polak – B. Semeniuk, K. Konieczny.