[FOTO] Sporo goli w weekendowych meczach w Kl. „A”

8543-FOTO_Sporo_goli_w_weekendowych_meczach_w_Kl_A

8 goli w Rędzinach (gr.II), 7 goli we Wręczycy (gr.I), 6 goli w Cynkowie (gr.II) – w rozgrywkach o mistrzostwo Klasy „A” prawie w każdej kolejce piłkarze strzelają dużo goli. Kibice to lubią!

W sobotnich meczach w gr. I częstochowskiej Klasy „A” bramkarze wyciągali piłkę z siatki aż 21 razy.Goli nie zobaczyli tylko kibice w Krzepicach, gdzie tamtejsza Liswarta zremisowała z Okszą Łobodno 0:0

W grupie II w sobotę w Rędzinach spadkowicz z „okręgówki” tamtejsza Unia podejmowała beniaminka klasy „A”, drużynę Kmicica Kruszyna. Kiedy po 30 minutach gospodarze prowadzili 3:0 wydawało się, że goście przegrają ten mecz bardzo wysoko. Ale nic takiego nie miało miejsca bo piłkarze z Kruszyny złapali jeszcze do przerwy „wiatr w żagle” . W 70 minucie meczu było 3:3. W końcówce meczu Unia przechyliła wygraną na swoją stronę, skończyło się 5:3 ale brawa za ambitną postawę należą się piłkarzom Kmicica. Brawa także dla gospodarzy, którzy do końca walczyli o wygraną w tym meczu.

– Zobacz zdjęcia z meczu : Unia Rędziny – Kmicic Kruszyna

– Zobacz wyniki 2 kolejki oraz aktualną tabelę Klasy „A” gr. I (Częstochowa)

– Zobacz wyniki 2 kolejki oraz aktualną tabelę Klasy „A” gr. II (Częstochowa)