fbpx
niedziela, 9 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

III liga : wyjazdowa potyczka Skry z ostatnim zespołem w tabeli!

- REKLAMA -
- Reklama -

W najbliższej sobotniej kolejce III ligi opolsko-śląskiej (gr. płn.) liderująca w tabeli częstochowska Skra zagra w Strzelcach Opolskich z Piastem – beniaminkiem rozgrywek.
Skra w tym meczu jest zdecydowanym faworytem i każdy inny rezultat jak wygrana podopiecznych trenera Jana Wosia zostanie przyjęta w kategorii bardzo dużej sensacji. A dlaczego tak ?
Wystarczy spojrzeć na tabelę – Skra w 5 rozegranych do tej pory meczach wygrała wszystkie. Bilans bramek to 14:4.
Piast Strzelce Opolskie rozegrał już 6 meczy i ….. wszystkie przegrał, a bilan bramkowy to 3 strzelone gole i aż 20 straconych.

W piłce nożnej jednak statystyki się nie liczą. Liczy się to aby w każdym meczu strzelić o jednego gola więcej od przeciwnika. Dla Skry nie będzie to wcale taki łatwy mecz. Na lidera każdy zespół się „spręża” i chce osiągnąć jak najlepszy wynik. Nie inaczej będzie w Strzelcach Opolskich. Piłkarze Piasta z pewnością zagrają niezwykle ambitnie bo ich cel w tym meczu będzie podwójny. Zdobyć pierwsze punkty w tych rozgrywkach i dodatkowo pozbawić „skrzaków” miana zespołu mającego komplet punktów w tabeli.
To może być całkiem ciekawe i ładne dla „oka” spotkanie – stawiamy jednak na pewną wygraną Skry.

Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 6 kolejki III ligi opolsko-śląskiej (gr. płn.)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Ratujemy punkt z Pogonią w ostatniej sekundzie

Skra Częstochowa :Jak się za bardzo chce, to nie wychodzi. Jeśli jednym zdaniem chcielibyśmy podsumować mecz Skry z Pogonią...
- Reklama -
- REKLAMA -