fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 2 kolejka

- REKLAMA -
- Reklama -

Niestety pogoda nie pozwoliła rozegrać pełnej drugiej kolejki spotkań ALPN. W meczach rozegranych warto zwrócić uwagę na udaną inaugurację rundy jesiennej przez Jagiellończyków. Z drugiej strony zupełnie nie wiedzie się na początku rozgrywek drużynie SGP.
Udany tydzień zaliczył Inprobud, który w poniedziałek pokonał Klub 54 Exact Systems, a następnie w rozegranym awansem meczu 11 kolejki ograł Drog Bud. Warto jednak dodać, że Drog Bud postawił się faworytowi, szybko strzelił bramkę i na drugie zwycięstwo Inprobud musiał się bardzo mocno napracować. Odnotujmy też drugie zwycięstwo ZC Michaś i na czele tabeli mamy trzy niepokonane jak datąd drużyny tj.: Inprobud, ZC Michaś i Jagiellończycy. Kolejność chwilowo ustala jednak ilość rozegranych spotkań, odpowiednio 3, 2 i 1. Czy na zmiany w kolejności czekać będziemy do bezpośrednich spotkań pomiędzy tymi drużynami, czy (jak się wydaje) wyrównana w tym roku liga przynosić będzie częste zmiany w klasyfikacji? Mamy nadzieję, że czeka nas to drugie.

Co przyniesie nam 3 kolejka? Już dziś dwa ciekawe pojedynki pomiędzy TRW Polska i Koralem Kłobuck oraz pomiędzy Meblodrewem i Klubem 54 Exact Systems. W obu spotkaniach ciężko wskazać faworyta i wytypować wynik. Równie ciekawie zapowiadają się wtorkowe spotkania. SGP co prawda na razie zawodzi ale ta drużyna w każdym momencie może zaskoczyć. Problem SGP w tym, że przeciwnika ma wybornego. Do trzech razy sztuka – zobaczymy. Drugi wtorkowy mecz to pojedynek Drog Bud- u z Jagiellończykami. Ci pierwsi w swoich dwóch pierwszy meczach sporo krwi napsuli faworyzowanym przeciwnikom. Czy postawią się znów jednemu z faworytów? Przekonamy się o tym we wtorek wieczorem. W piątek Koral awansem zagra z Dawidem a Azzarro zakończy 3 kolejkę meczem z Inprobudem.

Najbliższe spotkania:

23.09

godz. 19.00 TRW Polska – Koral Kłobuck

godz. 20.30 Meblodrew – Klub 54 Exact Systems

24.09

godz. 19.00 SGP – ZC Michaś

godz. 20.30 Drog Bud – Jagiellończycy

27.09

godz. 19.00 Koral Kłobuck – Dawid (XI kolejka)

godz. 20.30 Azzarro – Inprobud

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -