Prowadził samodzielnie ale złapał kontuzję i teraz jest ich już 2-ch na czele!

8752-Prowadzil_samodzielnie_ale_zlapal_kontuzje_i_teraz_jest_ich_juz_2_ch_na_czele

Tylko przez 25 minut grał w sobotnim meczu Skra – Swornica najskuteczniejszy do tej pory w III lidze Mateusz Woldan. Z powodu kontuzji musiał niestety opuścić boisko.

Tylko przez 25 minut grał w sobotnim meczu Skra – Swornica najskuteczniejszy do tej pory w III lidze Mateusz Woldan. Z powodu kontuzji musiał niestety opuścić boisko. Wcześniej bo w 13 minucie tego spotkania goniący w klasyfikacji strzelców Mateusza Woldana napastnik Swornicy Wojciech Scisło pokazał na „Lorecie” swoje snajperskie umiejętności. Zdobył 10 gola i zrównał się strzeleckim dorobkiem z piłkarzem Skry, który niestety w tym meczu złapał kontuzję i nie dane mu było pokonać bramkarza Swornicy. Przypomnijmy jeszcze, że Skra Częstochowa ostatecznie wygrała ze Swornicą Czarnowąsy 2:1