fbpx
wtorek, 18 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

II liga : Następny rywal Rakowa: Odra Opole

- REKLAMA -
- Reklama -

Piątkowe spotkanie z Odrą Opole (godz. 19:00) jeszcze się nie rozpoczęło, a już od kilku dni wzbudza ogromne zainteresowanie wśród kibiców obu drużyn. W Opolu, mecz z Rakowem określają nawet „meczem jesieni”.
Podczas piątkowego meczu z Odrą, czerwono – niebiescy będą mogli liczyć na wsparcie z trybun pięciuset kibiców Rakowa. Szykuje się więc najliczniejszy wyjazd sympatyków naszej drużyny w rundzie jesiennej. – Doping kibiców zawsze dodaje pozytywnej energii i cieszę się, że w Opolu będziemy mogli liczyć na tak duże wsparcie naszych fanów. To zawsze motywuje do jeszcze lepszej gry. Zrobimy wszystko żeby ich uszczęśliwić. Tym bardziej, że po czterech zwycięstwach z rzędu, jesteśmy na fali wznoszącej i chcemy kontynuować naszą serię – zapowiada pomocnik Rakowa Damian Lenkiewicz.

Bilans dotychczas rozegranych meczów, przemawia na korzyść gospodarzy. W ostatnim spotkaniu rozegranym w Opolu lepsza okazała się Odra. Mecz odbył się jednak… 1. kwietnia, czyli w Prima Aprillis. W piątek nie będzie już miejsca na żarty.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 11 kolejki II ligi – gr.zachodnia

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin – Raków Częstochowa 1:3

MIĘDZY WIERSZAMI #13 | Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa 1:3Sezon 2020/21 zakończyliśmy wyjazdowym zwycięstwem w meczu z...
- Reklama -
- REKLAMA -