fbpx
niedziela, 9 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

„Okręgówka” – remisy lidera i wicelidera, 11 goli Sparty, niespodzianka w Poraju

- REKLAMA -
- Reklama -

W „okręgówce” w sobotnich meczach 10 kolejki rozgrywek było niezwykle ciekawie. Z czołówki tabeli komplet punktów „zgarnęła” tylko Sparta Lubliniec, która w rekordowych rozmiarach wygrała swój mecz.
Do niespodzianki, a raczej sensacji doszło w Poraju. Aspirująca do wygrania „okręgówki” Polonia Poraj niespodziewanie przegrała z Pogonią Kamyk. To dla porajan niewątpliwie poważna strata 3-ch punktów.
W Myszkowie lider tabeli KS Panki podzielił się punktami z gospodarzami meczu remisując 2:2. Z kolei przy Krakowskiej w Częstochowie wynik meczu Victorii z Lotnikiem Kościelec zmieniał się jak w kalejdoskopie. Końcowy rezultat to tez remis ale 3:3.
Rekordowy wynik zanotowano w Lublińcu. Sparta się rozstrzelała i odprawiła do Rzerzęczyc z bagażem 11 straconych goli tamtejszego Orkana.
Na uwagę jeszcze zasługuje jeszcze1 wynik. W Psarach/Babienicy Orzeł zremisował ze Zniczem Kłobuck 1:1 i nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że jest to pierwszy zdobyty punkt w tych rozgrywkach przez zespół Znicza.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Ratujemy punkt z Pogonią w ostatniej sekundzie

Skra Częstochowa :Jak się za bardzo chce, to nie wychodzi. Jeśli jednym zdaniem chcielibyśmy podsumować mecz Skry z Pogonią...
- Reklama -
- REKLAMA -