IV liga : remis w „derbowym” meczu w Woźnikach!

8806-IV_liga_remis_w_derbowym_meczu_w_Woznikach

Tydzień temu piłkarzom z Woźnik dopisało szczęście i w 90 minucie meczu w Ciochowicach zdobyli zwycięskiego gola. W sobotę w derbowym meczu z Lotem szczęście uśmiechnęło się do piłkarzy z Konopisk i to oni zdobyli wyrównującego gola w 90 minucie. Zieloni Żarki nie wykorzystali atutu własnego boiska i przegrali z Gwarkiem Tarnowskie Góry 1:2

Pozostałe „nasze” 3 drużyny o IV-ligowe punkty grać będą w niedzielę, Jest szansa na punkty bo Raków II Częstochowa, Pilica Koniecpol i LKS Kamienica Polska o te punkty zagrają na własnych boiskach.

– Zobacz wyniki 11 kolejki oraz aktualną tabelę IV ligi śląskiej gr.I

– Zobacz tabelę meczów derbowych w IV lidze z udziałem drużyn z regionu częstochowskiego.