fbpx
niedziela, 9 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Konferencja prasowa – poznamy nazwę stadionu piłkarskiego przy ul. Loretańskiej

- REKLAMA -
- Reklama -

Zarząd Klubu Sportowego „SKRA” Częstochowa zaprasza przedstawicieli wszystkich redakcji na konferencję prasową, która odbędzie się w środę, 23.10.2013 roku o godz. 13.00 w siedzibie Klubu przy ul. Loretańskiej 20 w Częstochowie.
Podczas konferencji przedstawicielom mediów zaprezentowana zostanie firma związana z naszym miastem, która zostanie partnerem naszego Klubu a jej właściciele zdecydowali się na nabycie praw do nazwy naszego obiektu sportowego !

W trakcie spotkania podpisana zostanie umowa dotycząca zakupu praw do nazwy obiektu KS SKRA, a tym samym zaprezentowana zostanie nowa nazwa Stadionu piłkarskiego przy ul. Loretańskiej.

Tym samym popularna „Loreta” nareszcie będzie miałą oficjalną nazwę jak inne najlepsze w Polsce obiekty sportowe. Jako ciekawostkę możemy dodać, iż będzie to jedenasta tego typu umowa „naming rights” podpisana w naszym kraju. Wcześniej tego typu umowy podpisały Zarządy takich obiektów jak np.: stadion Legii Warszawa – Pepsi Arena w Warszawie, stadion Lechii Gdańsk w Gdańsku (pierwotnie Baltic Arena) – PGE Arena Gdańsk, czy hala sportowa w Łodzi – Atlas Arena w Łodzi.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Ratujemy punkt z Pogonią w ostatniej sekundzie

Skra Częstochowa :Jak się za bardzo chce, to nie wychodzi. Jeśli jednym zdaniem chcielibyśmy podsumować mecz Skry z Pogonią...
- Reklama -
- REKLAMA -