fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Raków poszerza ofertę biletową!

- REKLAMA -
- Reklama -

Częstochowski Raków poszerza ofertę biletową! Od rundy wiosennej, oprócz biletów normalnych i ulgowych, w naszej ofercie pojawią się także bilety rodzinne. Jednak to nie koniec zmian. W jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie niż dotychczas będzie można nabyć karnety na mecze Rakowa.
Jak do tej pory, kibice Rakowa mogli wybierać spośród dwóch rodzajów biletów: normalnych w cenie 10 złotych oraz ulgowych, za które trzeba było zapłacić 7 zł. Już wkrótce, bo od rundy wiosennej, oferta zostanie poszerzona o bilet rodzinny. Tego typu wejściówka będzie przeznaczona dla dwóch osób dorosłych (mężczyzny i kobiety) z dwojgiem dzieci do lat 18. Cena biletu rodzinnego będzie wynosić 19 zł. Wzrośnie koszt biletu normalnego, za który trzeba będzie zapłacić 12 zł. Cena biletu ulgowego nie ulegnie zmianie, ale oprócz uczniów i studentów, będzie on także obowiązywał kobiety. Wstęp wolny na mecze Rakowa wciąż będzie przysługiwał dzieciom do 12 roku życia.

Istotną informacją w kontekście poszerzenia oferty biletowej, są także ceny i oferta karnetów. Koszt wejściówki, która będzie umożliwiała wstęp na osiem wiosennych meczów z udziałem naszej drużyny, to: 65 zł – karnet normalny, 45 zł – karnet ulgowy. W sprzedaży pojawi się także karnet rodzinny w cenie 110 zł. A teraz niespodzianka! Na wszystkich kibiców, którzy zdecydują się nabyć karnet podczas turnieju „Piłkarska Gwiazdka”, przygotowaliśmy specjalną promocję. Nie przegapcie tej okazji, której szczegóły przedstawiamy poniżej!

Podsumowanie nowych cen biletów i karnetów obowiązujących w rundzie wiosennej:

CENY BILETÓW:

wstęp wolny – dzieci do lat 12

bilet ulgowy: 7 zł (kobiety, studenci, uczniowie)

bilet normalny: 12 zł

bilet rodzinny: 19 zł (mężczyzna + kobieta + dwoje dzieci do lat 18)

CENY KARNETÓW:

karnet ulgowy: 45 zł (kobiety, uczniowie, studenci)

karnet normalny: 65 zł

karnet rodzinny: 110 zł (mężczyzna + kobieta + dwoje dzieci do lat 18)

UWAGA, PROMOCJA!

Przy zakupie karnetu podczas „Piłkarskiej Gwiazdki”, za wejściówkę zapłacisz jedynie: karnet ulgowy 39 zł, karnet normalny: 59 zł, karnet rodzinny: 99 zł.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Dziękujemy za najlepsze lata w historii!

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -