fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

[VIDEO] – w ALPN zostały 3 kolejki do końca rundy jesiennej

- REKLAMA -
- Reklama -

Tak jak się spodziewaliśmy, zeszłotygodniowe spotkania w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej – z jednym tylko wyjątkiem – były ciekawe i wyrównane.
Punktami w poniedziałek podzielili się: Jagiellończycy z Klubem 54, Drog Bud z TRW i w piątek w meczu rozegranym awansem Jagiellończycy z TRW. Solidarnie, bo po 2:0 swoje mecze wygrały dwie czołowe drużyny rozgrywek Inprobud i ZC Michaś. Wyniki takie same ale cięższe zadanie mieli chyba zawodnicy Michasia, bowiem za rywala mieli drużynę Meblodrew-u, która aktualnie zajmuje trzecie miejsce w tabeli a w przypadku zwycięstwa awansowałaby kosztem Michasia na drugie. Odnotowujmy też pierwsze zwycięstwo i pierwsze punkty w sezonie dla SGP. Trzeba przyznać, że zwycięstwo było efektowne bo aż 9:0. Pozycja SGP w tabeli nadal jest jednak daleka od tej, do której przyzwyczajeni byliśmy do tego sezonu.

W nadchodzącej kolejce spotkań najciekawiej zapowiadają się wtorkowe spotkania. O godz. 19.00 Inprobud spotka się z Jagiellończykami. Po nich na boisku zobaczymy Korala Kłobuck i Meblodrew.
Zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do śledzenia „na żywo” rozgrywek ALPN.

Terminy 8 kolejki:

28.10

godz. 19.00 Klub 54 Exact Systems – Azzarro

godz. 20.30 Drog Bud – SGP

29.10

godz. 19.00 Inprobud – Jagiellończycy

godz. 20.30 Koral Kłobuck – Meblodrew

30.10

godz. 19.00 Dawid – TRW Polska

– Zobacz aktualna tabelę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej
Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -