fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

„Okręgówka” : spacerek lidera ?, ciekawe mecze w Częstochowie i w Lublińcu!

- REKLAMA -
- Reklama -

Na 2 kolejki przed końcem rundy jesiennej w częstochowskiej „okręgówce” wiadomo, że mistrzem pierwszej rundy rozgrywek będzie albo Polonia Poraj albo Sparta Lubliniec.
No właśnie wychodzi na to, że mistrzem jesieni w częstochowskiej „okręgówce” będzie albo Polonia Poraj, albo Sparta Lubliniec. Obydwie drużyny mają znacznie lepszą końcówkę tej rundy jak początek. Z kolei całkiem odwrotnie ma się to w stosunku do KS Panki i Lotnika Kościelec. Te zespoły wyraźnie złapały zadyszkę w ostatnich meczach i niestety straty do Polonii i Sparty są już spore.
W 14 kolejce lidera tabeli czeka „spacerek” – oczywiście z góry nie można nikomu przyznawać punktów ale gdyby Znicz Kłobuck w Poraju sprawił niespodziankę to nie byłaby to niespodzianka ale MEGA SENSACJA !!!
W 2-ch najciekawiej zapowiadających się meczach sobotniej kolejki w Lublińcu Sparta zagra z Unią Kalety, a w Częstochowie Victoria sprawdzi czy KS Panki jeszcze „rozmyśla” o swoich ostatnich porażkach.
W innych meczach emocji i goli nie powinno zabraknąć !

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 14 kolejki częstochowskiej „okręgówki”

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Relacja z ALPN

Po przerwach i małych komplikacjach ale już za nami pierwsza runda spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2020/2021. Niewątpliwie...
- Reklama -
- REKLAMA -