fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

W kategorii 2002/2003 : Podokręg Katowice – Podokręg Częstochowa 2:3

- REKLAMA -
- Reklama -

Kadra rocznika 2002/2003 prowadzona przez trenera Andrzeja Rogaczewskiego wygrała z Podokręgiem Katowice 3:2 w meczu reprezentacji, które wygrały swoje grupy w Turnieju z okazji Dnia Piłkarza. Mecz został rozegrany na boisku AKS Wyzwolenie w Chorzowie w dn. 30-10-2013
– To był bardzo wyrównany i zacięty mecz i myślę, że zwycięstwo zawdzięczamy świetnej postawie bramkarzy, choć oczywiście zawsze gra kolektyw i ta kadra powoli zaczyna być takim solidnym kolektywem – mówi trener Rogaczewski.

Mecz był rozgrywany w systemie trzech tercji gdzie kolejno w pierwszej prowadziliśmy 3:1, w drugiej 0:1 i w trzeciej 0:0. W reprezentacji Podokręgu Częstochowa mieliśmy 5-ciu zawodników z rocznika 2003, którzy w większości wymiaru czasowego w liczbie trzech jednocześnie przebywali na boisku i nie ustępowali umiejętnościami kolegom, którzy górowali nad nimi warunkami fizycznymi – podkreśla trener kadry.

– Oczywiście chcemy bardzo podziękować Prezesowi Podokręgu Katowice za inicjatywę oraz zorganizowanie tego spotkania i już dzisiaj zapraszamy do Częstochowy – mówi Wiceprezes Zaremba, który z Prezesem Suchanem kibicował naszym kadrowiczom.

– W spotkanu brały udział dwie najlepsze reprezentacje podokręgów, które wygrały swoje grupy w Turnieju z okazji Dnia Piłkarza, więc ta wygrana napawa optymizmem jeżeli chodzi o piłkę młodzieżową naszego Podokręgu. Jest to też efekt potwierdzający słuszność organizacji konsultacji i selekcji kadrowej jaką podjęliśmy jakiś czas temu – dodaje Suchan.

Podokręg Katowice – Podokręg Częstochowa 2:3

bramki: Gzieło, Synowiec 2

KADRA:

1.Błaszczyk Bartosz – Pogoń Kamyk

2.Małota Dawid – Pogoń Kamyk

3.Krzyżak Oskar – Raków Częstochowa

4.Gzieło Kacper – Raków Częstochowa

5.Matusz Konrad – Raków Częstochowa

6.Przybylski Krystian – Raków Częstochowa

7.Uziębło Olaf – Raków Częstochowa

8.Synowiec Kacper – Raków Częstochowa

9.Jargosz Dawid – Raków Częstochowa

10.Biegański Mikołaj – Skra Częstochowa

11.Klajnowski Maksymilian – Skra Częstochowa

12.Zgrzebny Marcel – Skra Częstochowa

13.Kosin Jakub – Ajaks Częstochowa

14.Sukiennicki Olivier – APN Częstochowa

15.Kaczmarek Mateusz – APN Częstochowa

16.Musiałowski Mateusz – APN Częstochowa

17.Wochnik Maksymilian – UKS Raków Częstochowa

Trener Koordynator: Andrzej Rogaczewski

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -