fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

W Lidze Amatorów po 8-ej, a przed 9-tą kolejką!

- REKLAMA -
- Reklama -

Za nami ósma kolejka Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej w Częstochowie, w której na szczególną uwagę zasługują dwa wyniki. Pierwszej porażki w sezonie zaznał lider rozgrywek – Inprobud.
Pogromcami lidera zostali Jagiellończycy a katem zdobywca hat-trika w tym spotkaniu – Grzegorz Nowak. Po trzech porażkach z rzędu z dobrej strony pokazał się też Koral Kłobuck, który pokonał wyżej notowany Meblodrew. Dzięki tym wynikom sytuacja w tabeli zrobiła się bardzo ciekawa a końcówka rundy jesiennej zapowiada się bardzo interesująco. Po raz kolejny okazało się, że w spotkaniach pomiędzy drużynami będącymi w czołowej ósemce ligi, ciężko przed meczem przewidzieć jego wynik.

Pozostałe trzy spotkania ósmej kolejki zakończyły się zwycięstwami faworytów.

Przyszły tydzień będzie pracowity dla niektórych uczestników ALPN. Oprócz rozgrywanej zgodnie z planem dziewiątej kolejki spotkań, w piątek odbędą się dwa odwołane wcześniej z powodu opadów deszczu mecze drugiej kolejki.

Ciekawie na pewno będzie we wtorek kiedy to o 19.00 na boisku zmierzą się Klub 54 i TRW Polska – odpowiednio 6 i 7 drużyna w tabeli, każda z taką sama zdobyczą punktową. Po nich naprzeciw siebie staną Inprobud i Meblodrew. Jedni i drudzy mają duże aspiracje w tym sezonie ale muszą przestać gubić punkty. W środę przynajmniej jednej z drużyn to nie ominie.

W środę ZC Michaś grał będzie z nieobliczalnym Drog Bud-em. „Cukiernicy” wygrali swoje trzy ostatnie mecze pokonując trudnych przeciwników (Jagiellończycy, Koral i Meblodrew). Drog Bud już nie raz pokazał w tym sezonie jak ciężko jest ich ograć a wysokie czwarte miejsce w tabeli jest tego potwierdzeniem. Jednym słowem – kolejny emocjonujący mecz przed nami.

Zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do śledzenia „na żywo” rozgrywek ALPN.

Terminy 9 kolejki:

4.11

godz. 19.00 Jagiellończycy – Azzarro

godz. 20.30 Dawid – SGP

5.11

godz. 19.00 Klub 54 Exact Systems – TRW Polska

godz. 20.30 Inprobud – Meblodrew

6.11

godz. 19.00 ZC Michaś – Drog Bud

8.11

godz. 19.00 Azzarro – Koral Kłobuck (mecz II kolejki)

godz. 20.30 Meblodrew – Dawid (mecz II kolejki)

– Zobacz aktualną tabelę Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Relacja z ALPN

Po przerwach i małych komplikacjach ale już za nami pierwsza runda spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2020/2021. Niewątpliwie...
- Reklama -
- REKLAMA -