fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

„Okręgówka”: lider jedzie do Kalet, wicelider do Babienicy. Mistrzem jesieni…?

- REKLAMA -
- Reklama -

Weekendowymi meczami piłkarze częstochowskiej „okręgówki” zakończą rundę jesienną ale za tydzień jeszcze zagrają. Zagrają pierwszą kolejkę a’konto wiosny.
Po sobotnich meczach dowiemy się która drużyna zdobędzie umowny tytuł „mistrza jesieni” w częstochowskiej „okręgówce”. Umowy dlatego, że daję on tylko satysfakcję najlepszej drużynie na półmetku rozgrywek. Premię sezonu zgarnia jednak zespół, który po sezonie jest w tabeli na czele. Czasami tak bywa, że mistrz jesieni także wiosną bywa najlepszy i wygrywa rozgrywki, a czasami wygrywa je drużyna, która w rundzie wiosennej „grała jak z nut” i wyprzedziła wszystkich rywali w tabeli.
W tym sezonie rozgrywki w częstochowskiej „okręgówce” są wyjątkowo ciekawe. Dość powiedzieć, że dawno nie było w I rundzie takiej rotacji na „fotelu” lidera. Orzeł Kiedrzyn, Victoria Częstochowa, Lotnik Kościelec, KS Panki, Sparta Lubliniec , Polonia Poraj – te zespoły na pewnym etapie rozgrywek liderowały w tabeli – teraz szansę na „mistrza jesieni” mają tylko dwie drużyny : Polonia Poraj i Sparta Lubliniec

– Aktualna tabela i zestaw par 15 kolejki częstochowskiej „okręgówki”

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Dziękujemy za najlepsze lata w historii!

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -