fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Amatorska Liga Piłki Nożnej – 10 kolejka

- REKLAMA -
- Reklama -

Coraz bliżej do końca jesiennej rundy ALPN-u. Nie oznacza to oczywiście, że uczestnicy naszych rozgrywek powieszą buty na kołki. Przed nami sezon halowy. Korki zamieniamy więc na halówki i zapraszamy do uczestnictwa w licznych rozgrywkach, turniejach i ligach organizowanych w Częstochowie i okolicy.
My szczególnie zapraszamy do śledzenia XX edycji Ligi Futsalu o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy. Do rozgrywek, które pod koniec listopada rozpoczną się w Hali Sportowej Częstochowa zgłosiło się aż 16 drużyn, dzięki czemu czeka nas mnóstwo sportowych, pozytywnych emocji.

Wcześniej czeka nas jednak ostatnia kolejka ALPN i dwa mecze zaległe w tym pojedynek na szczycie pomiędzy ZC Michaś i Inprobud-em. Spotkanie to rozstrzygnie kto zostanie „mistrzem jesieni”. W chwili obecnej tabeli jednym punktem przewodzi Inprobud ale „cukiernicy” rozegrali o jedno spotkanie mniej i raczej nie powinni mieć problemów z pokonaniem w piątek Dawida.

Na zakończenie rundy czekają nas więc duże emocje. Za nim jednak dojdzie do spotkania na szczycie warto zwrócić uwagę na kilka spotkań ostatniej, dziesiątej kolejki ALPN w tej rundzie.

Już dziś czekają nas dwa ciekawie zapowiadające się mecze. O godz. 19.00 spotkają się Koral Kłobuck i Drog Bud – odpowiednio 7 i 6 drużyna w tabeli. Następnie czekają nas derby branżowe czyli pojedynek pomiędzy Klubem 54 Exact Systems i SGP. Jutro warto zwrócić uwagę na mecz pomiędzy Meblodrewem a Jagiellończykami.

Zapraszamy na Miejski Stadion Piłkarski „Raków” do śledzenia „na żywo” rozgrywek ALPN.

Terminy 10 kolejki oraz spotkań zaległych:

12.11

godz. 19.00 Koral Kłobuck – Drog Bud

godz. 20.30 Klub 54 Exact Systems – SGP

13.11

godz. 19.00 Azzarro – TRW Polska

godz. 20.30 Meblodrew – Jagiellończycy

15.11

godz. 19.00 Dawid – ZC Michaś

18.11

godz. 19.00 Dawid – Azzarro (mecz VII kolejka)

19.11

godz. 19.30 ZC Michaś – Inprobud (mecz VI kolejki)

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Relacja z ALPN

Po przerwach i małych komplikacjach ale już za nami pierwsza runda spotkań Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej sezonu 2020/2021. Niewątpliwie...
- Reklama -
- REKLAMA -