fbpx
sobota, 15 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

Następny rywal Rakowa: Bytovia Bytów

- REKLAMA -
- Reklama -

W sobotę czerwono-niebiescy zmierzą się z Bytovią Bytów, w której występuje trzech dobrze znanych w Częstochowie zawodników. Joshua Balogun, Diego Bezerra i Daniel da Silva, jeszcze w poprzednim sezonie reprezentowali barwy Rakowa, ale latem zdecydowali się na przeprowadzkę.
Obcokrajowcy grali w Rakowie w poprzednim sezonie i patrząc na ich obecną sytuację w Bytovii był to dla nich okres udany. Nigeryjczyk należał wówczas do jednych z najskuteczniejszych piłkarzy w zespole, a Brazylijczycy w zdecydowanej większość meczów wybiegali w podstawowym składzie. Latem zdecydowali się na przeprowadzkę do Bytowa i jak pokazują statystyki nie są tam pierwszoplanowymi postaciami. Najwięcej występów ma Balogun (7), a da Silva o jeden mniej. Bezerra częściej pojawia się na boisku w drużynie rezerw. W sobotę, ten pierwszy będzie miał największe szanse na występ przeciwko byłym kolegom, choć ostatnio narzekał na kontuzję.

Przygotowania do meczu z Bytovią, częstochowianie rozpoczęli we wtorek. Poniedziałek był dniem wolnym. W podróż do Bytowa piłkarze wyruszą już w piątek. Do autokaru nie wsiądzie na pewno Krzysztof Napora, który przeciwko Jarocie Jarocin (3:1), został po raz czwarty w tym sezonie upomniany żółtą kartką i musi pauzować.

– Zobacz aktualną tabelę oraz zestaw par 17 kolejki II ligi – gr.zachodnia

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Nasz rywal: Pogoń Szczecin

Raków Częstochowa :...
- Reklama -
- REKLAMA -