90 minut Piątkowskiego. Zwycięstwo Polaków!

Raków Częstochowa : W meczu Eliminacji Mistrzostw Europy U-21 Polacy pokonali na własnym stadionie Rosję 1:0, a cały mecz w biało-czerwonych barwach rozegrał zawodnik Rakowa – Kamil Piątkowski. Jedynego gola we wtorkowym meczu zdobył Patryk Dziczek w 61. minucie spotkania, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skutecznym uderzeniem głową pokonał bramkarza rywali.    Kamil Piątkowski […]

Raków Częstochowa :

W meczu Eliminacji Mistrzostw Europy U-21 Polacy pokonali na własnym stadionie Rosję 1:0, a cały mecz w biało-czerwonych barwach rozegrał zawodnik Rakowa – Kamil Piątkowski.

Jedynego gola we wtorkowym meczu zdobył Patryk Dziczek w 61. minucie spotkania, który po dośrodkowaniu z rzutu rożnego skutecznym uderzeniem głową pokonał bramkarza rywali.

Kamil Piątkowski na boisku przebywał przez ponad 90 minut. Dla piłkarza Rakowa był to drugi mecz podczas wrześniowego zgrupowania reprezentacj, w którym wystąpił od pierwszego do ostatniego gwizdka arbitra. Wcześniej nasz młodzieżowiec zagrał z Estonią, a Polacy wygrali 6:0.

Podopieczni trenera Czesława Michniewicza w grupie 5. eliminacji zajmują drugie miejsce w tabeli. Polacy w swoim dorobku mają 16 punktów, ale lider – Rosja – rozegrał jedno spotkanie więcej.

To jest tylko fragment artykułu – przeczytaj całość na witrynie Rakowa Częstochowa

Źródło : Raków Częstochowa