[FOTO i VIDEO] W IV lidze 3 punkty zdobyli tylko piłkarze LKS Kamienica Polska

9021-FOTO_i_VIDEO_W_IV_lidze_3_punkty_zdobyli_tylko_pilkarze_LKS_Kamienica_Polska

W 16 kolejce (pierwszej z rundy rewanżowej) tradycyjnie niejako „nasi” IV-ligowcy zagrali „w kratkę”.

W 16 kolejce (pierwszej z rundy rewanżowej) tradycyjnie niejako „nasi” IV-ligowcy zagrali „w kratkę”. Planowe 3 punkty zdobyli piłkarze LKS Kamienica Polska. Podopieczni trenera Artura Minkiny nie rozegrali może najlepszego meczu ale zdobyli przed zimową przerwą bardzo ważne 3 punkty. W Woźnikach w meczu derbowym gospodarze zremisowali z Zielonymi Żarki 1:1. Lot Konopiska, który przerwę zimową spędzi na przedostatnim miejscu w tabeli mimo remisu w Chorzowie będzie wiosną w bardzo trudnej sytuacji w grze o pozostanie w IV lidze. Pilica Koniecpol zakończyła tegoroczne granie w IV lidze remisem z Concordią Knurów. Ostatni z 6-tki „naszych” IV-ligowców Raków II Częstochowa raczej nieoczekiwanie przegrał przy Limanowskiego z Gwarkiem Tarnowskie Góry.

Co by tutaj nie napisać to jednak „nasi” IV ligowcy jesienią grali w kratkę przeplatając dobre mecze słabymi występami. W zasadzie pretensji nie można mieć do beniaminka IV ligi MLKS Woźniki oraz LKS Kamienicy Polskiej.

– Zobacz wyniki 16 kolejki oraz aktualną tabelę IV ligi śląskiej – gr.I – Zobacz zdjęcia z meczu LKS Kamienica Polska – Zagłębiak Dąbrowa Górnicza