Hit w Lidze Amatorów zakończy rundę jesienną!

9025-Hit_w_Lidze_Amatorow_zakonczy_runde_jesienna

We wtorek dowiemy się, który zespół w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej spędzi zimową przerwę w fotelu lidera. Ostatni mecz rundy jesiennej to hit kończący pierwszą rundę rozgrywek. Przy Limanowskiego na stadionie MOSiR Raków o g. 19:30 obrońca tytułu i aktualny lider tabeli ZC „Michaś” zagra z Inprobudem (wicelider tabeli).

We wtorek dowiemy się, który zespół w Amatorskiej Lidze Piłki Nożnej spędzi zimową przerwę w fotelu lidera. Ostatni mecz rundy jesiennej to hit kończący pierwszą rundę rozgrywek. Przy Limanowskiego na stadionie MOSiR Raków o g. 19:30 obrońca tytułu i aktualny lider tabeli ZC „Michaś” zagra z Inprobudem (wicelider tabeli). To bardzo ważny mecz dla jednych i dla drugich. Ewentualna wygrana ZC „Michaś” to wtedy aż 5-punktowa przewaga tej drużyny na półmetku rozgrywek, a to już będzie bardzo dużo i będzie znacznie przybliżało ten zespół do kolejnej wygranej w ALPN. Remis w tym meczu także daje „mistrzostwo jesieni” dla ZC „Michaś” ale tylko wtedy z 2-punktową przewagą nad najgroźniejszym rywalem. Z kolei wygrana Inprobudu to „mistrz jesieni” dla tego zespołu i 1 punkt przewagi na mecie jesiennych rozgrywek nad ZC „Michaś”.

To tyle „gdybania” – jak będzie wyglądała sytuacja po rundzie jesiennej w ALPN przekonamy się zaraz po wtorkowym meczu. Warto przyjść i zobaczyć to spotkanie bo emocje są gwarantowane !!!