fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

„Zima Orlik Cup 2013” w Blachowni – WYNIKI

- REKLAMA -
- Reklama -

W niedzielę 17 listopada w hali sportowej w Blachowni został rozegrany pierwszy turniej dla rocznika 2001 z serii V Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej „Zima Orlik Cup 2013”. Turniej odbywał się pod Patronatem Starostwa Częstochowskiego.
Na parkiecie rywalizowało dziesięć zespołów. Oprócz trzech drużyn Orlika Blachownia (dwa zespoły rocznik 2001 i jeden rocznik 2002/2003) wystąpiły Alkas Aleksandria, Herkules Kochanowice, Orzeł Pawonków, Olimpia Huta Stara, Beniaminek Częstochowa, Mechanik Radomsko, Liswarta Lisów.

W 27 meczach strzelono łącznie 34 bramki. Pierwsze miejsce w turnieju zdobył Mechanik Radomsko, drugie Orlik Blachownia, a trzecie Orzeł Pawonków.

Gr. A

1. Olimpia Huta Stara

2. Beniaminek Częstochowa

3. Orlik I Blachownia

4. Liswarta Lisów

5. Mechanik Radomsko

Olimpia-Beniaminek 1:0

Liswarta-Orlik I 2:1

Olimpia-Mechanik 0:2

Beniaminek-Orlik I 0:3

Liswarta-Mechanik 0:2

Orlik I-Olimpia 1:0

Beniaminek-Mechanik 0:3

Olipmia-Liswarta 0:0

Beniaminek-Liswarta 1:0

Orlik I-Mechanik 0:0

1. Mechanik 10pkt 7:0

2. Orlik 7pkt 5:2

3. Liswarta 4pkt 2:4

4. Olimpia 4pkt 1:3

5. Beniaminek 3pkt 1:7

Gr. B

1. Alkas Aleksandria

2. Herkules Kochanowice

3. Orzeł Pawonków

4. Orlik II Blachownia

5. Orlik III Blachownia

Alkas-Herkules 0:1

Orzeł-Orlik II 2:1

Alkas-Orlik III 2:2

Herkules-Orzeł 0:3

Orlik II-Orlik III 0:0

Alkas-Orzeł 1:1

Herkules-Orlik III 1:1

Alkas-Orlik II 1:0

Orzeł-Orlik III 0:0

Herkules-Orlik II 1:0

1. Orzeł 8pkt 5:1

2. Herkules 7pkt 3:4

3. Alkas 5pkt 4:4

4. Orlik III 4pkt 3:3

5. Orlik II 3pkt 0:3

PÓŁFINAŁY

Mechanik – Herkules 1:0

Orzeł – Orlik 0:0 k.2:3

MECZ O IX MIEJSCE:

Beniaminek – Orlik II 0:0 k.0:2

MECZ O VII MIEJSCE:

Olimpia – Orlik III 0:0 k.2:3

MECZ O V MIEJSCE:

Liswarta – Alkas 0:1

MECZ O III MIEJSCE:

Herkules – Orzeł

MECZ O I MIEJSCE:

Mechanik – Orlik 1:0

Końcowa klasyfikacja:

1. Mechanik Radomsko

2. Orlik I Blachownia

3. Orzeł Pawonków

4. Herkules Kochanowice

5. Alkas Aleksandria

6. Liswarta Lisów

7. Orlik III Blachownia

8. Olimpia Huta Stara

9. Orlik II Blachownia

10. Beniaminek Częstochowa

Mechanik Radomsko

Kozłowski Hubert, Gagatek Eryk, Chrząszcz Kacper, Rozpądek Jakub, Sikorski Bartłomiej,

Kosiński Dawid, Kopiecki Patryk, Sadowski Sajmon, Nowiński Mariusz, Kupczyński Igor,

Sukiennik Jakub, Grzywacz Bartłomiej

Trener: Michalski Marek

Orlik I Blachownia

Wilk Matteo, Janik Adam, Kowalik Kacper, Kasprzyk Maciej, Gwiździński Adrian, Lankamer

Paweł, Godlewski Konrad, Drogosz Michał

Trener: Lankamer Piotr

Orzeł Pawonków

Szałafarczyk Patryk, Smyła Mateusz, Psyk Mateusz, Jureczko Jakub, Wypych Kacper, Dędras

Michał, Płonka Mateusz, Swoboda Jakub, Jureczko Kewin, Skubała Dawid, Wróbel Wiktoria

Trener: Młynek Szymon

Herkules Kochanowice

Pawełczyk Marcin, Linder Dawid, Kos Szymon, Kociak Kacper, Prandzioch Krystian, Nicpoń

Jakub, Niedźwiedź Adam, Nowiński Kacper, Pasieka Paweł, Grześczyk Kacper, Hepner

Adrian, Tomys Justyna

Trener: Maciejewski Bogusław

Alkas Aleksandria

Budzik Bartosz, Gonera Filip, Płaneta Bartosz, Ciuk Igor, Ciuk Konrad, Krawczyk łukasz,

Krzysiak Piotr, Sapała Sebastian

Trener: Krauze Wojciech

Liswarta Lisów

Mateja Miłosz, Pandzioch Mateusz, Josek Michał, Jarosz Maciek, Machnik Piotr, Duda

Maciek, Czajkowski Dawid, Tabor Błażej, Trzop Franek, Trzop Wojtek, Piskoń Dawid,

Barzak Dawid

Trener: Wójcik Sebastian

Orlik III Blachownia (r.2002/2003)

Mstowski Oskar, Sienkiel Patryk, Grzyb Łukasz, Kuzior Mateusz, Ryś Jakub, Próba Jakub,

Boroń Kacper, Sporyszkiewicz Jakub, Musiał Kamil, Musiałczyk Krystian, Pośpiech Tymon

Trener: Drzewiecki Robert

Olimpia Huta Stara

Leśko Mateusz,Panek Oskar, Dobosz Mikołaj, Szwaja Jan, Banasik Kacper, Raczyński Jakub,

Kępa Marcel, Ujma Jan, Nalepa Miłosz

Trener: Wlazło Łukasz

Orlik II Blachownia

Tronina Jakub, Janas Maciej, Cierpiał PIotr, Puczyński Michał, Tabaka Mariusz, Osuchowski

Mateusz, Trzepizur Kacper, Jabłoński Kamil, Chabrowski PIotr, Lipnicki Jakub, Kosiński

Kacper, Musiał Marcel

Trener: Lankamer Piotr

Beniaminek Częstochowa

Lewandowski Tomasz, Adamicki Eryk, Bieś Jakub, Przystalski Marcel, Kurowski Jakub,

Przełożyński Jan, Labocha Mateusz, Rachwalik Tobiasz, Adam Wójcik, Gabor Adam,

Płaczkiewicz Jan

Trener: Kała Janusz

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna poświęconej piątkowemu meczowi ze Śląskiem Wrocław. ...
- Reklama -
- REKLAMA -