fbpx
poniedziałek, 17 maja 2021
14.1 C
Częstochowa

CZ-WA CUP 2013 rocznik 2004 dla UKS Raków

- REKLAMA -
- Reklama -

W rozegranym w częstochowskiej Hali Polonia Turnieju CZ-WA CUP 2013 rocznik 2004 organizator czyli UKS Raków Częstochowa okazał się mało gościnny, wygrywał wszystkie mecze.
Drużyna prowadzona przez Trenerów: Andrzeja Samodurowa i Rafała Woszczyka, występując w roczniku: 2004, 2005 , 2006 i nawet 2007, strzelając w sumie 20 bramek nie dając szans rywalom. Emocji jednak nie zabrakło.

Wyniki turnieju:

UKS Raków Częstochowa – UKS Ajaks Częstochowa 2-1

Orlik Blachownia – MUKS Szóstka Radomsko 7-0

UKS Orzeł Konopiska – Skra Częstochowa 1-2

UKS Myszków – UKS Szopienice 1-2

Polonia Bytom – UKS Raków Częstochowa 3-6

UKS Ajaks Częstochowa – Orlik Blachownia 0-2

Mazovia Tomaszów Mazowiecki – UKS Orzeł Konopiska 0-1

Skra Częstochowa – UKS Myszków 2-5

MUKS Szóstka Radomsko – Polonia Bytom 0-3

UKS Raków Częstochowa – Orlik Blachownia 3-1

UKS Szopienice – Mazovia Tomaszów Mazowiecki 2-2

UKS Myszków – UKS Orzeł Konopiska 1-1

MUKS Szóstka Radomsko – UKS Ajaks Częstochowa 0-6

Polonia Bytom – Orlik Blachownia 0-5

UKS Szopienice – Skra Częstochowa 1-1

Mazovia Tomaszów Mazowiecki – UKS Myszków 4-1

UKS Raków Częstochowa – MUKS Szóstka Radomsko 5-4

Polonia Bytom – UKS Ajaks Częstochowa 0-3

UKS Orzeł Konopiska – UKS Szopienice 1-3

Mazovia Tomaszów Mazowiecki – Skra Częstochowa 6-0

Mecz o miejsce 9:

5A MUKS Szóstka Radomsko – 5B UKS Orzeł Konopiska 1-2

Mecz o miejsce 7:

4A Polonia Bytom – 4B Skra Częstochowa 2-2 (karne 2-3)

Półfinał 1A UKS Raków Częstochowa – 2B Mazovia Tomaszów Mazowiecki 1-0

Półfinał 2A Orlik Blachownia – 1B UKS Szopienice 1-3

Mecz o miejsce 5:

3A UKS Ajaks Częstochowa – 3B UKS Myszków 3-3 (karne 1-2)

Mecz o miejsce 3:

p.23 Mazovia Tomaszów Mazowiecki – p.24 Orlik Blachownia 2-2 (karne 3-2)

FINAŁ

z.23 UKS Raków Częstochowa – z.24 UKS Szopienice 3-2

Najlepszy strzelec turnieju: Miłosz Kozik (UKS Raków Częstochowa) 15 bramek

Najlepszy zawodnik turnieju: Kacper Ciuchta (UKS Szopienice)

Najlepszy bramkarz turnieju: Marcel Reszka (Mazovia Tomaszów Mazowiecki)

Klasyfikacja końcowa:

1. UKS Raków Częstochowa

2. UKS Szopienice

3. Mazovia Tomaszów Mazowiecki

4. Orlik Blachownia

5. UKS Myszków

6. UKS Ajaks Częstochowa

7. Skra Częstochowa

8. Polonia Bytom

9. UKS Orzeł Konopiska

10. MUKS Szóstka Radomsko

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Ruszają zapisy do turniejów eliminacyjnych “Silesia Cup 2021”

W dniach 24 – 26.06.2021 na boiskach Stadionu Śląskiego zostaną rozegrany turnieje finałowe kolejnej edycji piłkarskich zmagań z cyklu...
- Reklama -
- REKLAMA -