fbpx
niedziela, 11 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

W Blachowni został rozegrany drugi turniej dla rocznika 2006/2007 – WYNIKI

- REKLAMA -
- Reklama -

W niedzielę 24 listopada w hali sportowej w Blachowni został rozegrany drugi turniej dla rocznika 2006/2007 z serii V Cyklu Ogólnopolskich Turniejów Piłki Nożnej Halowej ,,Zima Orlik Cup 2013″. W turnieju wzięło udział dziewięć zespołów: Herkules Kochanowice, Ajaks Częstochowa, RAP Radomsko, UKS Myszków, Orzeł Pawonków, Orzeł Konopiska I i II, Orlik Blachownia I i II. Turniej odbywał się pod Patronatem Burmistrza Blachowni Pani Anetty Ujmy i Rady Miejskiej w Blachowni.
Turniej odbywał się pod Patronatem Burmistrza Blachowni Pani Anetty Ujmy i Rady Miejskiej w Blachowni.

Turniej dla najmłodszej grupy uczestników tegorocznego turnieju ,,Zima Orlik Cup 2013″, przyciągnął do hali sportowej w Blachowni oprócz dużej ilości zawodników także mnóstwo kibiców. Atmosfera na trybunach podczas meczy była wspaniała. Rodzice gorąco dopingowali swoje pociechy podczas meczy, a te odwzajemniły się ładną grą i walką.

Mogliśmy obserwować dużą wolę walki, bramki i radość dziecięcą z gry. Jak wcześniej zaplanowano drużyny rozgrywały swoje mecze, lecz ich wyniki nie były brane pod uwagę do żadnej klasyfikacji ponieważ nie była prowadzona i przewidziana. Liczyła się przede wszystkim gra i tylko gra, wszystkie zespoły i zawodnicy zostali zwycięzcami turnieju ku ogromnej uciesze zawodników. Dla większości z nich, były to pierwsze występy i kroki na niwie futbolowej, a ważniejszym przeżyciem był sam udział w turnieju, strzelone bramki niż końcowy wynik meczu. Dlatego gra i otrzymane nagrody stanowiły największą wartość.

Na nich zaś czekały medale i słodkie czekoladowe mikołaje ufundowane przez Patrona Turnieju – Burmistrza Blachowni Panią Anettę Ujmę, która osobiście wręczała upominki każdemu zawodnikowi z pomocą Pani Anety Stawickiej – menagera hali sportowej w Blachowni oraz zawodników UKS Orlik Blachownia Roberta Drzewieckiego i Kamila Pajtasia. Nasza Burmistrzyni była pod dużym wrażeniem atmosfery panującej podczas turnieju i meczy, co wyraziła w słowach na zakończenie turnieju.

Zarząd UKS Orlik Blachownia pragnie serdecznie podziękować za zaangażowanie w organizację tegoż turnieju, wszystkim rodzicom, zawodnikom i sympatykom Klubu, władzom Naszego miasta Blachownia w osobie Burmistrza Blachowni – Pani Anettcie Ujmie, za Patronowanie Turniejowi, osobisty udział oraz ufundowanie słodkich podarunków. Na koniec turnieju drużyny robiły sobie pamiątkowe zdjęcia. Z tej strony pragniemy także podziękować rodzicom zaprzyjaźnionego z Nami Klubu UKS Orzeł Konopiska, za miły i sympatyczny doping dla swoich drużyn a także innych zespołów.

Wyniki turnieju:

ORLIK I BLACHOWNIA – ORZEŁ II KONOPISKA 1:3

HERKULES KOCHANOWICE – ORZEŁ I KONOPISKA 0:4

AJAKS CZĘSTOCHOWA – ORZEŁ PAWONKÓW 6:0

RAP RADOMSKO – UKS MYSZKÓW 1:2

ORLIK II BLACHOWNIA – ORZEŁ II KONOPISKA 0:6

ORLIK I BLACHOWNIA – ORZEŁ PAWONKÓW 4:0

HERKULES KOCHANOWICE – UKS MYSZKÓW 0:2

AJAKS CZĘSTOCHOWA – RAP RADOMSKO 2:0

ORLIK I BLACHOWNIA – ORZEŁ I KONOPISKA 0:1

ORZEŁ II KONOPISKA – ORZEŁ PAWONKÓW 1:0

ORLIK II BLACHOWNIA – RAP RADOMSKO 0:3

HERKULES KOCHANOWICE – AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:3

ORLIK II BLACHOWNIA – ORZEŁ PAWONKÓW 0:0

ORZEŁ I KONOPISKA – UKS MYSZKÓW 0:0

ORZEŁ II KONOPISKA – RAP RADOMSKO 1:0

ORLIK I BLACHOWNIA – HERKULES KOCHANOWICE 3:0

ORLIK II BLACHOWNIA – UKS MYSZKÓW 2:1

ORZEŁ PAWONKÓW – RAP RADOMSKO 0:1

ORZEŁ I KONOPISKA – AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:1

ORZEŁ II KONOPISKA – HERKULES KOCHANOWICE 2:0

ORLIK I BLACHOWNIA – RAP RADOMSKO 2:0

UKS MYSZKÓW – AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:2

ORZEŁ I KONOPISKA – ORLIK II BLACHOWNIA 3:0

ORZEŁ PAWONKÓW – ORZEŁ I KONOPISKA 0:3

ORLIK I BLACHOWNIA – HERKULES KOCHANOWICE 0:1

UKS MYSZKÓW – ORZEŁ II KONOPISKA 2:0

AJAKS CZĘSTOCHOWA – ORLIK II BLACHOWNIA 0:0

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Mecz Wisła Kraków – Raków Częstochowa w liczbach [RAPORTY]

Raków Częstochowa :Piłkarze Rakowa Częstochowa w meczu z Wisłą Kraków przebiegli łącznie 116,16 km. Największy dystans w naszej drużynie...
- Reklama -
- REKLAMA -