Raków rozpoczął okres roztrenowania

9081-Rakow_rozpoczal_okres_roztrenowania

Wtorkowym treningiem, czerwono – niebiescy rozpoczęli okres roztrenowania, który potrwa do połowy grudnia. Tuż przed okresem świątecznym, nasz zespół weźmie udział w „Piłkarskiej Gwiazdce”. Wznowienie treningów przewidziano w drugim tygodniu stycznia.

Wtorkowym treningiem, czerwono – niebiescy rozpoczęli okres roztrenowania, który potrwa do połowy grudnia. Tuż przed okresem świątecznym, nasz zespół weźmie udział w „Piłkarskiej Gwiazdce”. Wznowienie treningów przewidziano w drugim tygodniu stycznia. Tuż po meczu z Calisią Kalisz, piłkarze Rakowa otrzymali od sztabu szkoleniowego dwa dni wolnego. Na pierwszym treningu w tym tygodniu spotkali się we wtorek w godzinach dopołudniowych. Po półgodzinnej rozgrzewce, rozegrali wewnętrzną gierkę zakończoną zwycięstwem drużyny „zielonych” 7:5. – Choć jest to okres roztrenowania i następny mecz mistrzowski zagramy dopiero w marcu, to zapewniam, że bardzo poważnie podchodzimy obecnie do tych treningów. Zdajemy sobie sprawę, jak ciężka będzie runda wiosenna i chcemy być do niej jak najlepiej przygotowani. Szkoda, że nie udało się zakończyć tego roku zwycięstwem w Kaliszu. Myślę, że gdybyśmy szybciej strzelili bramkę kontaktową, to na pewno byśmy nie przegrali tego meczu – mówi kapitan Rakowa Sławomir Ogłaza.

Wszystko wskazuje na to, że okres roztrenowania potrwa do połowy grudnia. Treningi będą odbywać się codziennie. Na odpoczynek piłkarze będą mogli liczyć w weekendy. Ostatnim występem Rakowa w tym roku, będzie udział w „Piłkarskiej Gwiazdce”. Zimowy okres przygotowawczy ruszy na dobre w drugim tygodniu stycznia.