fbpx
czwartek, 22 kwietnia 2021
14.1 C
Częstochowa

Sandecja Nowy Sącz najlepsza w Hali Polonia!

- REKLAMA -
- Reklama -

Sandecja Nowy Sącz pokonując po serii rzutów karnych drużynę Promotora Zabrze triumfowała w XV Ogólnopolskim Halowym Turnieju Piłki Nożnej Młodzików rocznik 2001r. o Puchar Prezydenta Miasta Częstochowy
Impreza trwałą przez cały weekend w Hali Polonia. Organizatorem tego wydarzenia był klub UKS Olimpijczyk Częstochowa.

Nagrody, Puchary oraz pamiątkowe medale wręczali Kierownik Referatu Sportu i Turystyki Sławomir Gajda, członek zarządu Czozpn Tomasz Gęsiarz, prezes klubu z ulicy Limanowskiego Krzysztof Kołaczyk, pani Małgorzata Traczyk pełniąca funkcję dyrektora szkoły nr. 49, Wiceprezes Podokręgu Częstochowskiego Sebastian Zaremba oraz piłkarz Rakowa Częstochowa Robert Brzęczek.

Mecze eliminacyjne 30.11.2013r.- sobota

1. A 8.00 STRADOM CZĘSTOCHOWA – UNIA WARSZAWA 1:1

2. B 8.15 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – ZIELONI ŻARKI 4:1

3.A 8.30 GRYF ŚWIDNICA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 1:2

4. B 8.45 VARSOVIA WARSZAWA – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 2:5

5. A 9.00 STRADOM CZĘSTOCHOWA – PROMOTOR ZABRZE 0:5

6. B 9.15 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – RUCH CHORZÓW 3:4

7. A 9. 30 UNIA WARSZAWA – GRYF ŚWIDNICA 2:4

8. B 9.45 ZIELONI ŻARKI – VARSOVIA WARSZAWA 0:5

9. A 10.00 JAGIELLONIA BIAŁYSTOK – PROMOTOR ZABRZE 2:4

10. B 10.15 POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA – RUCH CHORZÓW 4:2

11. A 10.30 STRADOM CZĘSTOCHOWA – GRYF ŚWIDNICA 1:3

12. B 10.45 RKS RAKÓW CZ-WA– VARSOVIA WARSZAWA 4:3

13. A 11.00 UNIA WARSZAWA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2:0

14. B 11.15 ZIELONI ŻARKI – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 0:8

15. A 11.30 GRYF ŚWIDNICA – PROMOTOR ZABRZE 0:5

16. B 11.45 VARSOVIA WARSZAWA – RUCH CHORZÓW 2:3

17. A 12.00 STRADOM CZ-WA – JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 2:2

18. B 12.15 RKS RAKÓW CZ-WA – POLONIA ŚRODA ŚLĄSKA 0:2

19. A 12.30 UNIA WARSZAWA – PROMOTOR ZABRZE 3:4

20. B 12.45 ZIELONI ŻARKI – RUCH CHORZÓW 1:3

21. C 13.00 AJAKS CZĘSTOCHOWA – UKP ZIELONA GÓRA 1:5

22. D 13.15 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – PARASOL WROCŁAW 0:0

23. C 13.30 KORONA I KIELCE – WISŁA KRAKÓW 1:1

24. D 13.45 KORONA II KIELCE – SANDECJA NOWY SĄCZ 2:7

25. C 14.00 AJAKS CZĘSTOCHOWA – GWARDIA WARSZAWA 0:1

26. D 14.15 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – SMS ŁÓDŹ 2:1

27 . C 14.30 UKP ZIELONA GÓRA – KORONA I KIELCE 5:0

28. D 14.45 PARASOL WROCŁAW – KORONA II KIELCE 0:2

29. C 15.00 WISŁA KRAKÓW – GWARDIA WARSZAWA 0:1

30. D 15.15 SANDECJA NOWY SĄCZ – SMS ŁÓDŹ 2:0

31. C 15.30 AJAKS CZĘSTOCHOWA – KORONA I KIELCE 0:2

32. D 15.45 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA – KORONA II KIELCE 3:0

33. C 16.00 UKP ZIELONA GÓRA – WISŁA KRAKÓW 2:0

34. D 16.15 PARASOL WROCŁAW – SANDECJA NOWY SĄCZ 2:5

35. C 16.30 KORONA I KIELCE – GWARDIA WARSZAWA 2:1

36. D 16.45 KORONA II KIELCE – SMS ŁÓDŹ 2:5

37. C 17.00 AJAKS CZĘSTOCHOWA – WISŁA KRAKÓW 2:5

38. D 17.15 UKS RAKÓW CZ-WA – SANDECJA NOWY SĄCZ 2:6

39. C 17.30 UKP ZIELONA GÓRA – GWARDIA WARSZAWA 1:0

40. D 17.45 PARASOL WROCŁAW – SMS ŁÓDŹ 1:5

Tabela gr.A

1. Promotor Zabrze 12pkt. 18:5

2. Gryf Świdnica 6pkt. 8:10

3. Unia Warszawa 4pkt. 8:9

4. Jagiellonia Białystok 4pkt. 6:9

5. KS Stradom Częstochowa 2pkt. 4:11

Tabela gr.B

1. Polonia Środa Śląska 12pkt. 19:4

2. Ruch Chorzów 9pkt. 12:10

3. Raków Częstochowa 6pkt. 11:10

4. Varsovia Warszawa 3pkt. 12:12

5. Zieloni Żarki 0pkt. 2:20

Gr. C

1. UKP Zielona Góra 12pkt. 13:1

2. Korona Kielce 7pkt. 5:7

3. Gwardia Warszawa 6pkt. 3:3

4. Wisła Kraków 4pkt. 6:6

5. Ajaks Częstochowa 0pkt. 3:13

Gr. D

1. Sandecja Nowy Sącz 12pkt. 20:6

2. UKS Raków Częstochowa 7pkt. 7:7

3. SMS Łódź 6pkt. 11:7

4. Korona II Kielce 3pkt. 6:15

5. Parasol Wrocław 1pkt 3:12

MECZE PÓŁFINAŁOWE I FINAŁY – NIEDZIELA 01.12.2013r.

Grupa AA

Promotor Zabrze

Ruch Chorzów

UKP Zielona Góra

UKS Raków Częstochowa

Gr. BB

Gryf Świdnica

Polonia Środa Śląska

Korona Kielce

Sandecja Nowy Sącz

Gr. CC

Unia Warszawa

Varsovia Warszawa

Gwardia Warszawa

Korona II Kielce

Gr. DD

Jagiellonia Białystok

Raków Częstochowa

Wisła Kraków

SMS Łódź

41. CC1-CC2 8.00 Unia Warszawa – Varsovia Warszawa 1:0

42. DD1-DD2 8.15 Jagiellonia Białystok – Raków Częstochowa 3:3

43. AA1-AA2 8.30 Promotor Zabrze – Ruch Chorzów 3:1

44. BB1-BB2 8.45 Gryf Świdnica – Polonia Środa Śląska 1:0

45. CC3-CC4 9.00 Gwardia Warszawa – Korona II Kielce 2:3

46. DD3-DD4 9.15 Wisła Kraków – SMS Łódź 0:3

47. AA3-AA4 9.30 UKP Zielona Góra – UKS Raków Częstochowa 0:0

48. BB3-BB4 9.45 Korona Kielce – Sandecja Nowy Sącz 0:2

49. CC1-CC3 10.00 Unia Warszawa – Gwardia Warszawa 1:7

50. DD1-DD3 10.15 Jagiellonia Białystok – Wisła Kraków 0:4

51. AA1-AA3 10.30 Promotor Zabrze – UKP Zielona Góra 2:1

52. BB1-BB3. 10.45 Gryf Świdnica – Korona Kielce 0:1

53. CC2-CC4 11.00 Varsovia Warszawa – Korona II Kielce 1:1

54. DD2-DD4 11.15 Raków Częstochowa – SMS Łódź 3:5

55. AA2-AA4 11.30 Ruch Chorzów – UKS Raków Częstochowa 4:0

56 BB2-BB4 11.45 Polonia Środa Śląska – Sandecja Nowy Sącz 3:1

57. 5A-5B 12.00 KS Stradom Częstochowa – Zieloni Żarki 2:1

58. 5C-5D 12.15 Ajaks Częstochowa – Parasol Wrocław 1:4

59. CC1-CC4 12.30 Unia Warszawa – Korona II Kielce 2:4

60. DD1-DD4 12.45 Jagiellonia Białystok – SMS Łódź 0:1

61. AA1-AA4 13.00 Promotor Zabrze – UKS Raków Częstochowa 3:1

62. BB1-BB4 13.15 Gryf Świdnica – Sandecja Nowy Sącz 0:1

63. CC2-CC3 13.30 Varsovia Warszawa – Gwardia Warszawa 2:0

64. DD2-DD3 13.45 Raków Częstochowa – Wisła Kraków 2:1

65. AA2-AA3 14.00 Ruch Chorzów – UKP Zielona Góra 0:4

66. BB2-BB3 14.15 Polonia Środa Śląska – Korona Kielce 2:2

Tabele

Gr. AA

1. Promotor Zabrze 9pkt. 8:3

2. UKP Zielona Góra 4pkt. 5:2

3. Ruch Chorzów 3pkt. 5:7

4. UKS Raków Częstochowa 1pkt. 1:7

Gr. BB

1. Sandecja Nowy Sącz 6pkt. 4:3

2. Polonia Środa Śląska 4pkt. 5:4

3. Korona Kielce 4pkt. 3:4

4. Gryf Świdnica 3pkt. 1:2

Gr. CC

1. Korona II Kielce 7pkt. 8:5

2. Varsovia Warszawa 4pkt. 3:2

3. Gwardia Warszawa 3pkt. 9:6

4. Unia Warszawa 3pkt. 4:11

Gr. DD

1. SMS Łódź 9pkt. 9:3

2. Raków Częstochowa 4pkt. 8:9

3. Wisła Kraków 3pkt. 5:5

4. Jagiellonia Białystok 1pkt. 3:8

Mecz o miejsce 19: Zieloni Żarki – Ajaks Częstochowa 2:1

Mecz o miejsce 17: KS Stradom Częstochowa – Parasol Wrocław 1:5

Mecz o miejsce 15: Unia Warszawa – Jagiellonia Białystok 1:2

Mecz o miejsce 13: Gwardia Warszawa – Wisła Kraków 3:2

Mecz o miejsce 11: Raków Częstochowa – Varsovia Warszawa 1:1 karne 3:1

Mecz o miejsce 9: Korona II Kielce – SMS Łódź 1:3

Mecz o miejsce 7:UKS Raków Częstochowa – Gryf Świdnica 3:0

Mecz o miejsce 5: Ruch Chorzów – Korona Kielce 2:0

Mecz o miejsce 3:UKP Zielona Góra – Polonia Środa Śląska 2:1

Mecz finałowy:Promotor Zabrze – Sandecja Nowy Sącz 4:4 karne 6:7

Klasyfikacja końcowa

1. Sandecja Nowy Sącz

2. Promotor Zabrze

3. UKP Zielona Góra

4. Polonia Środa Śląska

5. Ruch Chorzów

6. Korona Kielce

7. UKS Raków Częstochowa

8. Gryf Świdnica

9. SMS Łódź

10. Korona II Kielce

11. Raków Częstochowa

12. Varsovia Warszawa

13. Gwardia Warszawa

14. Wisła Kraków

15. Jagiellonia Białystok

16. Unia Warszawa

17. Parasol Wrocław

18. KS Stradom Częstochowa

19. Zieloni Żarki

20. Ajaks Częstochowa

Nagrody indywidualne:

Najlepszy piłkarz:Piotr Samiec- Talar – (Polonia Środa Śląska).

Najlepszy strzelec:Krzysztof Toporkiewicz (Sandecja Nowy Sącz) – 10 bramek.

Najlepszy bramkarz:Szymon Kudła (Promotor Zabrze).

Najlepszy trener:Marek Zagórski (Sandecja Nowy Sącz).


Ponadto wyróżniono po jednym zawodniku z każdego zespołu.

Wisła Kraków: Jacek Janczewski

Ruch Chorzów:Jakub Rudek

Jagiellonia Białystok: Jakub Lisiewicz

Korona I Kielce: Kacper Grzela

Korona II Kielce: Filip Sobierajski

Sandecja Nowy Sącz:Krzysztof Toporkiewicz

Promotor Zabrze: Łukasz Zjawiński

Raków Częstochowa:Dawid Jargosz

Gwardia Warszawa:Jakub Sapalski

Polonia Środa Śląska: Piotr Samiec – Talar.

UKP Zielona Góra:Mariusz Piechocki

SMS Łódź:Patryk Rechciński

Unia Warszawa:Bartek Zawadzki

Parasol Wrocław:Jakub Jarzębowski

Zieloni Żarki:Jarognew Tabaka

Varsovia Warszawa:Dominik Zagajewski

Gryf Świdnica:Damian Kasprzak

Ajaks Częstochowa:Piotr Ostrowski

KS Stradom Częstochowa:Jakub Cierpiał

UKS Raków Częstochowa:Natan Śpiewak.

Przeczytaj także

Skomentuj

- Reklama -

Ostatnie

Konferencja prasowa przed meczem ze Śląskiem Wrocław

Raków Częstochowa :Zapraszamy do wysłuchania konferencji prasowej z udziałem trenera Marka Papszuna poświęconej piątkowemu meczowi ze Śląskiem Wrocław. ...
- Reklama -
- REKLAMA -